• merhaba biz cenk & erdem.

büyük dedelerimiz tarafından güney dakota’da kurulmuş olan müebbet muhabbet’i 25 yıldır biz devam ettiriyoruz.

canlı yayın için biz kendimize bir cevap seçtik: "kesinlikle doğru ama tam olarak öyle olmayabilir çünkü mümkün değil".

sorularınızı bekliyoruz.

kanıt

edit: parmaklarımız sakatlandığı için cevap kısmını bitiriyoruz. böyle eziyet görmedik. ekşi sözlük'e yazıklar olsun.

sorularınıza verilmiş cevapları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: merhaba biz cenk & erdem sorularınızı cevaplıyoruz/@cenk ve erdem)

not: soru cevap etkinliğini mobil ve web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.
  • cen&kerdem abilerim öncelikle hoşgeldiniz. “bu geyik muhabbetinin de bir hazırlanış süreci var mı” diye ilkel bir soru sormayacağım. “insanlık neden geyik muhabbetine ihtiyaç duyagelmiştir” diye sosyolojik bir soru da sormayacağım. ama bir neslin lise dönemini geyik yapacak bir arkadaş bulma hayaliyle heder ettiniz. ülkemizde sizce hala bolca var mı böyle insanlar? yani boş muhabbet diye algılayan koca bir güruhun aksine “hayır gülmek bir ihtiyaçtır ve bu mizah türü de bizi mutlu edip yerli yersiz zamanlarda huzur veren bir beyin işidir” diyen, hayata dair umutları yeşerten insanlar gittikçe azalıyor mu? neslimiz tükeniyor mu?

edit: sorumu cevaplamadınız, alacağınız olsun lan. sabahtan beri sol frame’de sizi gözlüyorum halbuki. illa saçma sapan soru mu soralım yani. koskoca adamlar işiniz gücünüz goygoyculuk.
  • .
    • selam ben erdem.

evet çok mutluyum. hatta bu yüzden çarşıda ve pazarda oldukça tebrik ve ona bağlı telefon sistemleri de alıyorum. ben de sağolun.

hayır, o erdem değildi cenk'ti. yani ben.
  • power fm'den neden ayrıldınız ?
    • power fm'den ayrılalı yüz yıllar oluyor. bunu şimdi açıklamak çok saçma olur. ama şunu da eklemek gerekir ki sizin ve bizim bildiğimiz o eski radyo dönemi kapandı.

benim bildiğim hala devam ediyor. ben selim.
  • abi nerdesiniz ya?
    • şu an yer altında karanlık bir bodrumdayız. ekşi sözlükçü olduğunu iddia eden maskeli bazı kişiler hayıııır.
  • huşevni ve deranzo ne demek abilerim.

yıllarımı bu kelimelere cevap bulmak için harcadım.
    • yüzyıllardır bilinen bu önemli gerçeği hala öğrenememiş olmanız sizin kabahatiniz. yazıklar olsun. sizi ekşi sözlük'ten atıyoruz. daha önce bunun anlamını bilmeyen bir kişiye rastlamamıştık.
  • gora filmindeki rolünüz çok güzeldi. sinemaya eğilmeyi düşündünüz mü hiç ?
  • hoşgeldiniz, pencaplı yeşil pantere ne oldu acaba?
    • panter değil onlar panterlerdi. pek çok soyut kavrama çarparak aramızdan ayrıldılar. ama yine koşarak gelebilirler youtube'daki kanalımıza.
  • hoş geldiniz :)

halen lemmings oynuyor musunuz? en sevdiğiniz amiga oyunu nedir?:)

edit: :))
  • erdem bey saçınızı nerede kestiriyorsunuz? aynı modelden ben de yaptırmak istiyorum.
    • her berbere erdem bey'in saç modeli derseniz keserler.

olur da bilmeyen cahil bir berbere rastlarsanız üstlerden al yanlar kalsın deyiniz.
hesabın var mı? giriş yap