• .
    • selam ben erdem.

evet çok mutluyum. hatta bu yüzden çarşıda ve pazarda oldukça tebrik ve ona bağlı telefon sistemleri de alıyorum. ben de sağolun.

hayır, o erdem değildi cenk'ti. yani ben.
  • merhaba biz cenk & erdem.

büyük dedelerimiz tarafından güney dakota’da kurulmuş olan müebbet muhabbet’i 25 yıldır biz devam ettiriyoruz.

canlı yayın için biz kendimize bir cevap seçtik: "kesinlikle doğru ama tam olarak öyle olmayabilir çünkü mümkün değil".

sorularınızı bekliyoruz.

kanıt

edit: parmaklarımız sakatlandığı için cevap kısmını bitiriyoruz. böyle eziyet görmedik. ekşi sözlük'e yazıklar olsun.

sorularınıza verilmiş cevapları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: merhaba biz cenk & erdem sorularınızı cevaplıyoruz/@cenk ve erdem)

not: soru cevap etkinliğini mobil ve web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.
  • yamulmuyorsam 95-96 civarlarından beri show radyo'dan itibaren severek, gülerek takip ettiğim, hem kişiliklerinize hem de bu kadar zamandır yüksekte tutabilmeyi başardığınız kaliteli işlerinize duyduğum saygıyı belirtmek isterim.

bir sorum yok ancak dağ gibi bir isteğim var. n'olur eski işlerinizi, yeni işlerinizi, mümkünse tüm işlerinizi biz azman takipçilerinize arşivleme imkanı sunun. video, ses kaydı, her nasılı size daha kolay geliyorsa. bunu bir zaman elbet yapın lütfen ki, bu muhabbet gerçekten müebbet olsun. sarıp sarıp dinleyelim/izleyelim. parası neyse veririz :)

minnetler, sevgiler, saygılar.
    • cenk: yamulmuyorsam dediniz de hatırlatmakta fayda gördük. yamuluyorsam düzeltin. hayat çok garip, vapurlar filan. bunlar cenk bey'e ait atasözleridir. lütfen kullanırken patent belirtiniz.

erdem: peki ya ben? ay yanlış soru oldu.

(youtube kanalımızda bunların büyük bir bölümünü bulabilirsiniz. yeni eserleri de oraya eklemekteyiz. http://youtube.com/muebbetmuhabbet
  • cen-kerdem pazarlamadan cukkaladığınız paralarla uruguay'a kaçma hazırlığında olduğunuz doğru mu?
  • abi biriniz merdivenden düşmüştü, çok üzülmüştüm. pek de dinlemezdim radyo programını veya birinizin yaptığı albümü ama çok geçmiş olsun.

soru da şu olsun, biriniz nasıl? çok biri dedim.

edit: öbürü de nasıl? kusura bakmayın yaşlandım ayırt edemedim.
    • birimiz elini ocakta yakınca hiç üzülmedin mi? sadece merdivenlerden düşünce mi üzülüyorsun? üzülmek bu kadar kolay mı? sağ ol bir.
  • kaybedenler klübü yoldanın devam gelecek mi? teşekkürler.
  • seneler önce ülkemizde her yıl kıbrıs adası kadar askının kaybolduğuna dair bir sosyal sorumluluk projeniz vardı. bu alanda da öncüydünüz her zamanki gibi. yine böylesi kanayan yaralara parmak basmaya devam edecek misiniz?
    • sokak lambalarını evlat edinelim kampanyası devam ediyor. sokak lambalarını evlat edinmeye devam ediyoruz.

bir diğer kampanyamız da ilyada roman olsun kampanyamızdır. en son kampanyamız olan haydi süngerler denize kampanyamızı youtube'dan izleyebilirsiniz.

bir cümle içinde yedi kere kampanya yazarak yeni bir rekora imza atmış olabiliriz. aha bu da 9. kampanya.
  • merhabalar. 15 yaşımdayken cenk bey'i istiklal'de görmüştüm. yalnız adını tam kestiremedim. arkasından cenk erdem, cenk erdem! diye bağırdım bakmadı. 28 yaşıma geldim. cenk abi o gün baksaydı hayatımda neler değişirdi diye düşünmeden edemiyorum.

edit: soru sormamışım. sorum şu; yılan hikayesi'ndeki kürşat şu an napıyor?
  • kanıt diye iki tane yaşlı adamın fotosunu koymuşsunuz, size yakışıyor mu?
    • olmamış mı? kötü mü olmuş? beğenmedin mi? dur çekiyoruz yine. dur tamam bizim fotoğrafımızı da gönderelim.
  • bizleri sürekli internetimizi keserek cezalandırıyorsunuz, bu zulme ne zaman son vereceksi...
hesabın var mı? giriş yap