şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: öteki dünyalı)

kendi feedback lerine dayanarak söylüyorum. kısa boylu. aşkta ciddi talihsizlikler yaşayan. umudu var gibi görünüp aslında gerçekten aşktan umudunu kesmiş, yalnız bir bayan. tweetleri yalnızlığı, güzelin kadersizliğini ve talihsizliği anlatıyor. bazen çok orjinal cümleler kuruyor. hayran bıraktırıyor. en önemli ve en ciddi özelliği sarışın bir fenerbahçeli olması. takip edilesi. okunası. ciddiye alınası bir hatun.
  • hakkında az sey yazılmış diye şaşırdığım güzellikte bir kız çocugu. twitter instagram da hayran kitlesi büyük. komik şeyler yazıyor. karşıyakalı gördüğüm kadarıyla. (bkz: hemşehri)
    makyajsız haliyle de güzel.
  • zeki ve esprili bir kadın. severek okuyoruz kendisini.
  • twitter takipçisiyim güldüren tweetler ve arada gündem ile ilgili tweetlerden anladığım sol görüşlü takipçisiydim seveni oldum
  • sempati dolu bir kadına kötü şeyler yazılır mıymış hiç ? itü deki söyleyişiyi izlerken bolca güldüm. aynı zamanda bugün doğum günü nice güzel yaşlara. instagram videoları ile yüzümüzde tebessüm oluştursa da vine da bekleriz. (aktif olarak) twitter da chezseli ve ötekidünyalı olarak en beğendiğim iki kadın fenomenlerden. yazdıklarıyla evet bu ya demişliğim çoktur.
  • son günlerde beni çok güldüren kadın.
  • eski sınıf arkadaşım. içi, dışı bir, deli dolu bi hatundu, hala da öyle. bir de süper araba kullanıyordu gördüğüm en iyi kadın sürücü desem yalan olmaz sanırım.
  • valla güzel kısa boylu çıtı pıtı bi kız allah sevdiğine bağışlasamı bilemedim zira deli eder bence. bekar olan arkadaşlar sakın böyle kızlara heveslenmeyin yani yazdıkları gibi yaşıyosa boku yediniz. düşünsene herşeyine laf sokuyo öyle kadın yok aga katlanılmaz
  • zaman zaman bostanlı öküz de gözüken twitter fenomeni.