• morali bozulan futbolcu girsin şifreyi banka hesabına baksın 3 saniyede düzelir morali. sende ay sonunu bekle geçikmiş faturalarını ödemek için diriliş ertuğrul kardeş.
  • bir milli maçta takım arkadaşın asker selamı vermediği için sahanın ortasında çekiştirip durmuştun. şimdi ne kadar delikanlısın göreceğiz. göster o araplara milliyetçiliğini. meydan senin. ya da arap götü yalamaya devam edip türkiye'ye bir daha sakın uğrama.

(bkz: suudilerin gs-fb maçı için atatürk yasağı)
  • adam geçtiğimiz yıl bu günlerde alanyaspor'da oynuyordu, bugün juventus'un ilk 11 adamı oldu. hem de 85 milyon euroya alınan, daha bir ay önce 2019'un en iyi genç futbolcusu seçilen de ligt'i keserek. bu abartılmayacak da ne abartılacak? 85 milyonluk adamı kesti, defans denince akla gelen ilk ülkenin en iyi takımında 11 başlıyor diyorum.

yazık sarri antrenmanlara çıkan deplasmanlara götürdüğü adama sakat demek zorunda kalıyor.
  • hamasetle prim yapmaya çalışan tiplerin komik duruma düşmesi her zaman hoşuma gitmiştir.

sen asker selamı vermedi diye milli maçta takım arkadaşını tartakla sonra da üstüne dün akşamki gündem gelsin ve iki kelam edeme. şimdi sen de o maçta kaan ayhan'ın gözetmek durumunda kaldığı koşulların içine düştün işte. ya her durumda aynı tavrını koruyacaksın ya da büyük lokma yiyip küçük hareket yapacaksın.
  • yıllardır eksikliğini çektiğimiz 3 numara traşlı, haplanıp adam yiyecek gibi gezen stoper açığımızı kapatmıştır. milli savunma kendisine emanet artık *
  • merih,

biz hep bir golcü bekledik veya iyi bir orta saha ikilisi. mevzu öyle değilmiş. gerçek bir defans oyuncusu arıyormuşuz. sen gerçek bir defans oyuncusu değilsin. efsane milan defansını izleyen herkes bana hak verecektir, sen o klasta bir futbolcusun.

maldini, puyol ya da stam ayarında futbol oynuyorsun.

seni seviyorum merih.

not : hetero ve yirmi dokuz.

20 haziran 2021 editi: şu entry'i girdiğim için kendimden utanıyorum ama sırf ne kadar salak bir insan olduğum ara ara yüzüme çarpsın diye silmiyorum.
  • yürüyen tc...
  • trt spikeri: "merih demiral, kafana takma. sen bu vatan için çok şey yaptın."
    içsesim: erzurum kongresindeki cesaretin unutulmayacak merih
  • bu arkadaş juventus’ta forma giyebilme şerefine erişmiş ilk türk futbolcu, ayrıca kendisi yurtdışında türkiye’yi temsil eden futbolcular arasında en büyük kulüpte oynuyor. milli takım maçlarında cepheyi savunur gibi savunma yapıyor. ne alıp veremediğiniz var da intikam alır gibi eleştiri ötesinde hakaretler ediyorsunuz anlamakta zorlanıyorum.
  • doğrudan yaptığı maddi yardıma ek olarak bir de sahibi olduğu imzalı ronaldo formasını açık artırmayla satışa çıkarıp tüm gelirini bağışlama fikri ile takdir ettiğim futbolcu.

bunun üzerine futbolcu çevresini ve eski takım arkadaşlarını kullanarak bir anda yeni bir hareket başlattı ve bonucci, dybala gibi futbolculardan da imzalı formalar alıp açık artırmaya çıkarmaya başladı. bu hareketin devamında belki de onlarca futbolcu üzerinden milyonlarca bağış toplayacak.

https://twitter.com/…?s=46&t=0_kwpikn2j-vvp1dqplb2g

edit: (bkz: antakya’da enkaz altında hamile kadın)

edit2: merih başlattığı kampanyayı daha da büyütmeye başladı ve erling haaland, harry kane gibi isimleri de dahil etti.
    https://twitter.com/…?s=46&t=iqbatnyyruqoo4xdq82u9g
hesabın var mı? giriş yap