• namaz kılan buyukannelerin buyukbabaların ayaklarına giydigi prada nın yeni botlarının benzedigi deri corabımsı seyi satan kisi.(bkz: mes)
  • dergide, gazetede, televizyonda falan guzel kizlar falan gordugunde, "vay beee. yav bunu da insanlar ..kiyorlar ya ben ona yaniyorum diyen insan...guzel bi ki$ilik. bi nevi noktali virgul.
  • mescom firmasinin olmazsa olmazi eger mesci die biri var olmasaydi boyle bir firmada olmazdi
    cok ozel anlarimi paylasmis guzide insan (hos paylasmasak daha iyi olurdu)
    bana zorla frontpage calistiran adam
  • mesci
  • askerden döndükten sonra yeni bir işe giren ve golf toplarıyla ilgili veriler, databaseler, codelar hazırlayan kişi...
    misal olarak;
    -mesci yavrum rahmi koç gelecekmiş golf oynayacakmış yeşil sahalarda bir bak bakalım bu adamın golf oyunuyla ilgili bir program yazabilecekmisin. hayır hiç birşey yapamadın git fotoğraflarını çek sesleri kaydet bi web sitesi hazırla..
    -tamam adını da www.tin cup.com koyiimmi patron.
    -koy olm.
  • (bkz: deneme)
  • artık terbiyesini takınmış ve karşısında ağzınızı bozmamanız gereken kıymetli kişilik.
    mesafeler bizi yıldıramaz
  • antalya'yı yasanir kılan ölümlü.
    yıllar her ne kadar bedenlerimizi eskitmiş olsada gene yanyana gelince o ilk halimizle eglenebildiğimiz güzel mi güzel sahsiyet!...
  • kadıköy aktaş şubesinin arkasındaki bir sokakta gördüğüm ekşi mesçi sprey yazısıyla merak ettiğim yazar yada şahısla bağlantısız kelime. ayrıca rüyamda ekşi mesçi mescidi diye bir yer görmüşlüğümde var ..(.bilinç altının oyunlarına en iyi örnek bu heralde mesci mescit fln..)bu kelimenin rüya tabirlerine girerek hayırlara vesile olmasını acilen diliyorum.
hesabın var mı? giriş yap