lollabits

  • 1286
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

her zaman kaybedecek erkek davranışları

1- ortamda tum kadinlara ayrimsiz yavsamak disinda faul bir davranis varsa o da komik dahi olmayan sakalara sirf sakamsi seyi yapan kadin ve memesi var diye katila katila gulmek.

2-kadinlarin "cnm çok tatlisin, çok betasın da seni arkadaş olarak görüyorum" davranışlarını aleni isaretlere ragmen görmezden gelmek ve bu kadınlarla yaşadığı zahiri iliskiyi kadın erkek arkadaşlıgı, dostlugu olarak nitelemek.

3- gene kendi ligi dışındaki kadınların " sana vermem ama eksenimde takıl ki ortalık kalabalık görünsün" blöfünü hic bir çıkarı olmadıgı halde yutmak, uydu olmak.

4- erkekler arasında bile bu davranışlarının ayıplandığı, taşşak gecildigi durumlarda dahi herkesi yanlış anlamakla suçlamak. amsalak olmadığını iddia etmek.

5- kendi ligi dışında bir kadına yürümek, hatta o kadınla konuşmak icin statüsünü, mevkiisini kullanmak

6- en fenasini sonlara sakladim...
kendi ligi dışında bir kadinla başbaşa kalmaktan ölesiye korktugu icin hep grup/ sürü içinde takılmaya calismak. hatta gruptan alfa erkegi ya da wingman destegi almak.

7- flortlesiyorsun ve komik gorunuyorsun uyarisi karsisinda verebildigi tek cevap olarak " o kizin sevgilisi var/ o kadin evli" demek.
medeni durumun florte engel oldugunu sanan, aslinda bastirilmisliklarinin sebebi orta dogulu zihniyetini kabul etmemek.

devamını okuyayım »