• herkesin desteklemesi ve katılması durumunda olayı tam bir magical journey haline getirebilecek muazzam kampanya. bence bi kere denemekten bişey olmaz. pazartesi sabahı 7'de uzunçayır'da çırılçıplak toplanalım ve bir metrobüsü komple dolduralım. sonrasında köprü trafiğindeki araçlara camlardan boğaz manzaralı show yaparız. son derece keyifli olacağından hiç şüphem yok.
    tabi ki çözüm gereken bazı sıkıntılarımız da yok değil. aklıma gelen ilk iki tanesi;
    bay-bayan dengesini nasıl sağlayacağız,
    ve şoförün akıbeti ne olacak?
    bu gibi konularda herkesin önerilerine açığız.
  • olum bura türkiye. başınıza iş almayın sonra.
  • kontrol ettim "sikerler" entrysi girilmiş. bu önemli çünkü sonra yok ben duymadım yok ben işitmedim demesin kimse..
  • cem yılmazın da dediği gibi o toplu taşıma aracını yıkarlar sağa sola doğru değil komple yıkarlar
  • kisin insanlarin ustundeki montu bile delecek kadar insanlara rahatsizlik veren metrobus jawslarina bayram ettirecek kampanya.

bir kere denemekten birsey olmaz denmis ama comaristan'da olur. burasi prag degil dostum.
  • rekorlar kitabına birçok kategoride aynı anda girilebilecek etkinlik, kesinlikle katılıyorum(uzaktan).

hareket halinde sürekli bir devir daimle, üzerine de makul bir ücretle uzun bir toplu orci seansı olabilir. eğlenerek öğrenmek bunu başkalarayıla paylaşmak aynı zamanda manzara eşliğinde seyahat etmek, daha ne olsun ya. charlie sheen acayip kıskanır, hugh hefner kalp krizi geçirir.

perfume: the story of a murderer halt yemiş olur, adımızı dünya'ya duyururuz.
  • otobusu yakarlar
  • "ellediğimiz iki meme, yediğimiz yarağın hesabı yok" şeklinde isyan ederek metrobüsten inmekle sonuçlanır.
  • katılımcıların muhtemelen duraklara bile gelemeyecekleri kampanya. (bkz: yıkarlar)
hesabın var mı? giriş yap