• yemek siparişimi beklerken, twitter'da rastladığım videodur.

birlik beraberliğe ihtiyacımız olan şu günlerde başlığı ''türbanlı kız'' olarak açmak istemedim. ben de kılıçdaroğlu gibi geçmişle helalleşmeye başladım sanırım.

kızın izinsiz olarak adamı videoya çekmesi net olarak bir tacizdir. etkilenmiş olunabilir, ama bu şekilde insanları reklam etmeye kimsenin hakkı yok. bunu bir erkek yapsa ortalığın nasıl karışacağını hepimiz biliyoruz.

linkkk

edit: ne yemek sipariş verdiğimi soran garip arkadaşlar olmuş. köylü gibi tavuk döner söylemedim, karidesli noodle siparişi vermiştim. ilgili arkadaşların bilgisine.
  • yüzde bi kilo boya. erkek gözetleyip videoyla taciz. bu tacizi internet yoluyla yayınlama ama başı kapalı. allah'ın emrini yerine getirmiş yani!

t: kafası karışık bir kızdır.
  • tam bir z kuşağı mü'minesi.
  • izlerken sinir krizi geçirdim.ne sevimsiz bir tip ya.
  • bu görüntüler kadar saçma bir şey yok. ona yapılsa taciz derdi. son günlerde sık görüyoruz bunları.
  • tacizci kızdır.
  • dar paça nargileci tercihiyle de yanıltmamıştır.
  • bu ne itici konuşma şekli ve ses tonu
  • ya bunu tiktok'da üç kızdan ikisi yapıyor.
    kızların arsında böyle bir aşk acısı çekme, ilk görüşte aşk tripleri var.

normalde yanına gelse bok atmayacakları heriflere bu tarz storyler atıp kur yapıyorlar.üç beş beğeni alınca da iş tamam.ama insanları taciz edip , izinsiz video aldıklarının farkında değiller.
  • bana göre taciz değildir. beğenmiş çekmiş ne var bunda.

ama şu dikkatimi çekti, adamın elbisiyle fazla ilgili. sanırım adamın kendisine değilde giyimine aşık olmuş hanım kızımız.
hesabın var mı? giriş yap