şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yardımsever sözlük yazarı. (bkz: #36189158) ile otobüsün içinde deli gibi gülmeme sebep olmuştur.
  • ne derdi varsa, 2014 hepsini aldı götürdü. yılan hikayesine dönen okulu bitti. çatışma olur, başıma bir şey gelir diye değil de, her gün duş alamazsam ben ne yaparım diye korktuğu askerlik bitti. kafası rahat, hayatının en güzel günlerini yaşamakla meşgul.

    yaralı stayla olması çok daha kolayken, zoru başarıp o yollara girmeyen kenar maalle çocuklarını seviyorum. ben de onlardan biriyim, herhalde o yüzden daha çabuk kanım kaynıyor. meursault özelinden gidersek: sınırları daha keskin, kurallarını kendisi belirlemiş. ilişkilere bakışı, siyasi görüşü, dini inançları... kimse zoraki kabul ettirmemiş, hepsini deneye deneye bulmuş. uzunca bir öğrenme sürecinin içindeyiz. ben ondan çok şey öğreniyorum, umarım zaman zaman o da benden bir şeyler alıyordur.

    yalnız sen (#38979710) bu entrideki barda unutma hikayesini zaten herkese anlattın, muhtara kadar gittin, bulabilsen tellala bağırttıracaktın. sözlüğe yazmak ibneliğin dik alası bence. am sik göt.
  • uludağ'daki bildiğim yazarsa hoşgelmiş, değilse de hoşgelmiş şimdi ayıbolmasın!
  • #53816934 tipik bir aklı başında galatasaray taraftarı. uefa yı aldığımız sene kendisi gibi olan taraftarlarımız çok daha fazlaydı. o taraftar milana madride besteler yazardı. şimdikiler fener rvpyi aldı biz niye ibrayı almıyoruz diyorlar.
  • tanısam sanki gerçekten farklı bir insanla tanışmış hissetmemi sağlayacak, her konuda bir fikri olanlardan değil de bildiği her konuda konuşanlardan birisi izlenimi uyandıran kişi en azından takip edebildiğim kadarıyla... saygılar efendim
  • profesyonel casus karakterler gibi ardında iz bırakmadan kaybolan yazardır kendileri. kardeşim dönmen için bir şey demiyorum da yengeninki hangi büyü bana o lazım