• muhalifiz ama radikal değiliz. güzel fotoğraf, tebrikler.
  • gurur yaşamak için sineğin yağını çıkarıyorsunuz tebrik ederim.
  • ancak bu tür basit şeylerle gurur duyarsınız zaten. elinizde gerçekten gurur duyulacak bir şeyler yok çünkü.
  • mevlüt çavuşoğlu orada bir nevi dükkan sahibi gibi olduğundan verilen fotoğraftır. malum uzun uzun yıllardır yerinde duran tek dışişleri bakanı nato'da. dolayısıyla müze ziyareti gibi bir yerde.

olsun yine de gurur verici.
  • muhalifim; dış politikada elimize verdiklerini, bir tane dost komşumuzun kalmadığını biliyorum. o yüzden gurur duymadım. klasik bir fotoğraf.
  • keşke gurur değil de para veren bir fotoğraf olsaydı. bir kilo et 160 tl.
  • aynı sırada aralarında nato ordusu tsk'ya saldıran pkk'ya bolca destek veren ve türkiye karşıtı hareketlerde olan ülkeler vardır büyük olasılık. açıp bakmıyorum.

yarın öbürgün rusya iyice kafayı yiyip birkaç milyon askerle bütün güney, güney batı komşularına girmeye kalksa, ilk yollanacak ordulardan biri tsk.

bu durumda bile ancak foto çektiriyor ve ypg'yi tarihten silemiyorsanız, size gülerler ama acı acı.
  • rönesans resimlerine benzettiğim güzide bir fotoğraf.
  • türk ordusunun ihracat maliyetinin ucuz olmasına istinaden verilen fotoğraf.

gurur murur deriz, yeter ki ispanyol ingiliz amerikalı asker ölmesin...
  • orada ekrem imamoğlu olsa diğer bakanlar kendisiyle selfie çekmek için sıraya girerdi, geçiniz.

kemal kılıçdaroğlu olsa olacakları söylemiyorum bile.
hesabın var mı? giriş yap