• adam fetocu ise hala neden gorevde? bu ohal neden var? tv'de bir tane yandas dediki kopya skandalinda ifadesi alindi kesin fetocu.

lan kesin fetocu olan adam neden hala gorevinin basinda? bu ohali neden cikardiniz bunlari tespit edip atmak icin degil mi?

ıfadesi, suphesi olan adam neden hala bu devletten benim vergimle maas aliyor?
  • suçluyu ve arkasındakını bulmaktan önce fetö bağlantısının kesin olduğunu savunmak gerçekten hayret verici.

sözlük gerçekten algı operasyonuyla dolu, her telden.
  • mevlüt mert altıntaş'ın akp'ye oy vermesi gibi bir şeydir muhtemelen.
  • bu fetöcü tiplerde böyle bir olayı gerçekleştircek yürek asla bulunamaz. adamların darbesinde bile gördük, koskoca paşa olmuş herifler süt kuzusu gibi teslim oldular, bu çocuğun ise kafası yıkanmış, özgür suriye ordusu mensubu gibi oraya ölmeye gitmiş. biz 15 temmuz'da gerçek fetöcülerin hepsini gördük, zoru görünce bir anda hepsi teslim olan beceriksiz ve hak etmedikleri rütbeleri alan insanlardı. bu terör olayını yapan adam ise suriye'deki türevleri gibi bir eyleme gelmiş.
  • akplilere gelen yeni güncelleme.

he ulan he kesin fetöcüdür. zaten şu an devlet içinde ne kadar pislik, haysiyetsiz, şerefsiz, orospu çocuğu varsa istisnasız alayı fetöcü. bu zamanda başka ne olabilir ki? 5 yıl önce olsa ergenekoncu, balyozcu olacaktı ama şimdi fetöcülük moda.

ne güzel lan. 5 yılda bir yeni terör örgütü çıkıyor ve biz bütün problemleri oraya iteleyip kendimizi sağlama alabiliyor ya da vicdanımızı rahatlatabiliyoruz.

bir tane örümcek kafalı, beyinsiz mücahitliğe soyunup ortalığın içine mi sıçtı? hemen fetö.
    bir tane mal çıkıp salakça açıklamalar yapıp kendini rezil mi etti. ooo fetö. aman bizdenmiş gibi görünmesin de.
    mesela şimdi bunlara fetö demedin mi? yakaladım seni muhalif fetö.

ama bu fetö daha kullanışlı. ergenekon ve balyozla sadece atatürkçülere saldırabilirken, fetö ile akp dışı herkese saldırabiliyoruz. nereye çeksen geliyo kerata. hatta böyle içimizdeki beyni olmayan salaklara karşı da çok etkili.

bir kere de kendinizi sorgulayın lan. bizim elimizi kolumuzu bağladınız. artık sizin bu korku imparatorluğunuzda sesimizi çıkaramaz hale geldik. bir kere de sorumluluk alın.
  • bu adamı polis okuluna ben almadım, kimin aldığı belli zaten. ama hadi kandırıldık saçmalığını kabul edelim şimdilik. cnn turk'te şu anda bahsediliyor:

17-15 aralık sizin "kandırıldık" miladınız ise bu adam teşkilata zaten 2014 senesinde giriyor! hadi girişte gözden kaçtı diyelim.
    o dönem bir dünya soruşturma oluyor, yine bu elemana bir şey olmuyor.
    15 temmuz oluyor. bank asyada 150 lira parası var diye binlerce insanı karı koca memuriyetten atıyorsunuz gözünün yaşına bakmadan, e bu adam yine teşkilatta görevde!

iki sorum var:

bu ohal neden var o halde?
    bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu?

suç sizde bayım.
  • ulkedeki butun gerizekalilarin inandigi durum.
    sizi daha cok guderler...
  • akplilerin gene kendini temize çıkarma çabasından başka bişey değildir
  • ooo abdulkadir de buradaymis.

az once cnn'de abdulkadir selvinin de dile getirdigi beyan. hepimiz de biliyoruz ki bunu yapan sahis, siyasal islamla birlikte buyumustur, fetocu ya da akpli olmasi farketmez.
  • sadece bank asya'da hesabı olanların bile başının belaya girdiği bir ülkede, hem dershanesinde eğitim görmüş, hem polis olmuş, hem soru çalma muhabbeti olmuş, 15 temmuz'da izin muhabbeti de var da bu adam nasıl oldu da içeri alınmadı, merak ettiğim konudur.
hesabın var mı? giriş yap