• forvetsiz galatasaray'ın 4'er 4'er goller atıp maçlarını kazanmasıyla hayal kırıklığına uğrayan malum takım taraftarınca açılan başlık.

peşinen edit: geçen hafta galatasaray 4 yiyince açılmayan fakat ne hikmetse bu hafta açılan başlıktır da aynı zamanda.
  • abi anlamadığım şey biz mükemmel top oynarken, geriye düşüp maç çevirirken de (15-16) bu adamlar vardı. şimdi salak saçma orta kafa topuna dönünce mi suçlu oldular.

senin oynadığın top 2 tane uzun boylu stoper varsa puan kaybetmeye mahkum olacağın bir oyun her maç ortalama 40 ortayla takım boyunu 30-35 metrede tutarak zaten her maçı kazanman tamamen şanstır..

o yüzden yusuf namoğluymuş, mete kalkavanmış, ahmet mehmetmiş önemli değil.

biz evimizde antalyadan 15 -20 dk da 3 gol yersek bunun suçlusunu kendi içimizde arayacağız

not: lensspor
  • adam uğraşmış o kadar yazmış video koymuş izleyeyim dedim.net penaltımız verilmedi diye bir video koymuş, videoda sosa bildiğin kambura yatıyor ve bu pozisyonda penaltı bekliyorlar,floodla ilgili düşüncelerim bu kadar.
  • federasyon başkanının eski bjk başkanı olduğu , hakem komitesi başkanının fanatik gsli. sorsan en çok da bunlar ağlar. ama fenerbahçe’nin adı çıkar.
  • tüpçünün kollamasıyla peş peşe 2 şampiyonluk gören yavşakların uyduruğu.

eski başkanı tff'nin başında, yeni başkanı rte'nin paçalarına tutunmuş, eski yöneticileri fetö'den kaçak, hiç bir zaman kazanılmamış 2 şampiyonluk hanelerine eklenmiş, teknik direktörünün küfür edip üstüne yürümediği rakip kalmamasına rağmen doğru düzgün ceza almamış, "utanın" desem utanacak yüzleri de kalmamış, hala yusuf namoğlu bilmem ne.

insanda gurur olur biraz..
  • la bu müptezel meyhaneci daha dün ağır göt olmadı mı hala konuşuyor.

tinercilik yüzsüzlük gerektirir.

hangi takım fanatiği olduğu belli değildir, lakin tff başkanı ve yönetiminin kimin sempatizanı olduğu ortadadır.
  • (bkz: dünyanın en çok tartışılan mhk başkanı)
    (bkz: klasik beşiktaşlı abartması)

lan istifa etsin etmesin, galatasaray'lıların umrunda değil. hakemlerle almadık biz şampiyonluğu sizin gibi, hakemlere rağmen aldık geçen sene. siz 2 sene önce şampiyon olurken de aynı adam vardı, sesinizi duymuyorduk o zaman. siktirin gidin istifa istiyprsanız da kendi kendinize isteyin bizi karıştırmayın. biz futbol izlemek istiyoruz.

kaldı ki namoğlu tek başına beşiktaş'ın anasını ağlatacak ve demirören de buna sessiz kalacak he mi? hani şu sizin başkanken tff'ye atanan demirören. beşiktaş'ın on milyonlarca dolar borcu oladuğu adam... galatasaray avantaj kaybetsin diye kendi yaptığı sözleşme dondurma işine bile izin vermeyen adam.

adım gibi eminim, yusuf namoğlu'nu yolda görseniz tanımazsınız. whatsapp grubunda doldurula doldurula bu senenin günah keçisi ilan edecek yapay düşman buldunuz kendinize. tayyip'in dış mihrakı neyse sizin namoğlu da o.
  • fütebol başlıklarını pek takip etmiyorum ama ben bile şunları gördüm:

önce "galatasaray'ın avrupa ve stsl maçlarına ilişkin fikstür avantajı var" diye ağladınız, bir baktık ki avantaj yerine dezavantaj olduğu ortaya çıktı. haliyle ağzınıza kürekle vurmak icap etti.

sonra "fatih terim fikstürü biz belirliyoruz dedi" diye ağladınız, bize sıra gelmeden kendi başkanınız çıkıp, yine ağzınıza kürekle vurdu.

şimdi çıkmış sizin tüpçünün altında çalışan adamın ağır galatasaraylı olduğunu iddia ederek ağlıyorsunuz.

yaşanmış örneklerle, tarihlerle ve kanıtlarla (aka. kürek) yine ağzınıza vuruyoruz ama olmuyor.

ya siz kürekten anlamıyorsunuz,
    ya ağzınız tinerden uyuştu hissetmiyorsunuz,
    ya da artık hoşunuza gitmeye başladı.

ama biz sıkıldık gencolar. valla sıkıldık. yeter.
  • 5. haftadan ağlama şenlikleri başlamış. bu ne lan ağlayacaksanız oynamayalım

not: beşiktaş başkanlığı yapmış federasyon başkanının emrinde çalışan bir adamdır
hesabın var mı? giriş yap