• muhtemelen helicobacter pylori nin eşlik veya yardım ve yataklık ettiği durumdur, proton pompası inhibitörü kullanmak iyi gelecektir, yukarıda bimeric adlı arkadaşımız ılık süt demiş, özür dileyerek düzeltmem lazım kendisini, eskilerden kalma bir koca karı yöntemidir bahsettiği olay, ancak sonradan anlaşılmıştır ki anlık olarak yanmayı geçiriyor (yara üzerini inceden bi kaplıyor, siz anladınız bahsettiğim durumu) ancak h.pylori nin üremesi için uygun bir ortam sağlıyor haliyle süt içerisinde bulunan h.pyloriler o sırada sayıca artıp sütün uzaklaşmasıyla tekrar yara bölgesine gidiyorlar eskisinden daha güçlü olarak... ppi'leri aç karnınıza almanız gerekmektedir, 24 saat etkilidirler günde bir tane yeterlidir, sabah alınması makbuldür... gece yatmadan önce yemeyi kesin ve aç karnına ilaç içmek nedir öğrenin öyle kullanın...
  • sadece bir yudum soğuk süt. aman abartıp cok icmeyin daha beter yakabilir
  • daha önce de yazılmış ama hatırlatmakta fayda var. her yemek sonrası yediğim 2 adet çiğ badem cidden bu sorunu çözüyor.
  • sırt üstü uzanıp mideyi ve içinde dönen kasırgayı düşünmemeye çalışmak işe yarar.
  • sol yanınıza yatın kesin geçer...
  • rennie
    lansor
    talcid vs vs.

not: acil tip teknisyeniyim.
  • ekşici esmeraldanın tarcın önerisini bir daha önermek istiyorum gerçekten işe yarıyor. ılık suya bir tatlı kaşığı tarçın iyice karıştırıp için. bende alkol sonraları oluyordu direk kesti.
  • en basit anlatımla bol su, küçük porsiyonlu öğünler, salça, baharat, acı ve yanmış yağdan uzak durmak, çay ve kahve tüketimini bir nebze olsun düşürmek.
    tok karnına eğilmemek ve uyumamak.
  • 4 aydır çektiğim acıların sonucu ilaçlarla dahi zor durandır. süt müş bilmem neymiş boş. asitliler nooo baharat nooo vs vs
  • tüm bu önerilerin dışında sakız çiğnemek iyi geliyor, denendi onaylandı.
hesabın var mı? giriş yap