• ara sıra görüyorum bunu yapanları.. gerçekten ilginç.. 3-5 lira daha az vermek için değer mi..
  • ürünlerinin üretim kaynakları altında-arkasında yazmaktadır. kesinlikle vasat altı değildir.
  • gayet mantıklı bir harekettir.
    ürünler merdiven altında üretilmiyor, arkasında nerede üretildiği yazıyor ve bilinen firmalara yaptırıyor.. kalite ve tat olarak diğer markalardan hiçbir farkı yok, aynı şekilde carrefoursanın ürünleri de iyi oluyor.
  • fakirlik belirtisidir.bunun bir alt segmenti üç harfli marketlerin ürünleridir.
  • bu sanıyor ki migros kendi üretiyor. misal,salçanın arkasına bak bakalım üretici firma ne yazıyor. evet,tat.

( bin tane mesaj geldi. onlar fason üretim diye. bunu bilmiyor olabilir miyim amk )
  • bakliyat ürünlerinin yayla gıda tarafından üretildiği görüldüğünde gayet mantıklı olan bir harekettir.
  • konu başlığı migros ama carrefour ve file marketlerde de durum aynıdır.

salçanın arkasına bakarsın tat ama tadı hiç tat değildir.

bu markalar bu market markalarına kendilerinin markası ile rafta duran ürünün poşetini değiştirip göndermiyor. içerik tamamen değişik ve parasına göre değişiyor.
  • evet şimdi reklamları okudunuz.

reklam direktörünuzu tebrik ederim, ters psikolojiyi kullanmak istiyor ama tekniğini geliştirmesi lazım sayın migros.

edit. amma eksilemisler satılık kalemler tebrikler.
  • iyi mi kötü mü bilemem fakat ister tat üretsin ister başka bilindik bir firma, kendi markası adı altında ürettiği kadar kaliteli ürettiklerini sanmıyorum. ama kullanıyor muyum kullanıyorum.
  • migros markalı süt, dilimli inek peyniri, kahve kreması, ton balığı alınıyorsa; fiyat/performans açısından çok iyi bir eylemdir bence. kaşar peyniri, çay, yoğurt ve salçasını beğenmiyorum ama.
hesabın var mı? giriş yap