21 entry daha
  • herhangi bir gazetenin burc sayfasını yazdığından şüphelendiğim suser, yada yakında teklif alacak insan.*
  • kendisinin bile tahmin ettiğinden çok daha fazla iyi şeye layık olan ve onları elde edeceğine inandığım güzel insan.*
  • sesiyle açamayacağı kapı bulunmayan, benim fena halde bayıldığım,* çok renkli, çok neşeli, süper bir insan. kendisini tanımakla ne kadar şanslı olduğumu bana her an hissettiren sevgi kelebeği. günler çabuk geçse diye ortak bir isteğimiz bile var bu aralar. *beğeniyle yakından takip ediyorum kendisini ve her zamanda edicem...*
  • gidişini bir günle kaçırdığım için kafamı duvarlara vurdurtan ama ansızın gelen telefonuyla uzaklardan da olsa sesini duyduğum güzel insan. onun için tekrar, takrar, tekrar gidicem istanbula..
  • her ne kadar aramız unuttugum bi nedenden dolayı bozuk olsa da, canım diyebildigim bir kaç kişiden biri.. hatta birtanem..ama o bunun farkında değil ya dur bakalım..
  • balığım benim...
  • deli gibi ozlenen, hala mesajlari saklanan, moda sahiline karsi icilen orta sekerli türk kahvesi.
  • istanbul a ilk gidişimde kapısına çicek, çikolata kombinasyonuyla dayanıp babasından isteyeceğim insandır. bu da boyle biline:)
91 entry daha
hesabın var mı? giriş yap