• ofislerde sıkça görülebilen plaza çalışanıdır. çok tatlı oluyor bazıları. aynaya bakarken o yüzlerinin aldığı sevimli şekiller çok hoş olabiliyor.
  • bi yere kadar özgüvenden yapılan eylemdir ama adabı muaşeret gereği toplum içinde olmaması gerekendir. her önüne gelen yapınca hemcinslerime üzülerek diyorum ki bok gibi oluyorsunuz.
  • benim için bu kız karsi cins değildir artik. ıs yerindeki kızın o halini gorunce, benim icin aynanin karsisinda annesinin rujunu suren, elbisesini ve ayakkabisini giyen 6 yasindaki kizdan farksizdir. cocuktur yani gozumde.
    kadınsanız öyle davranın.
  • bakıp rahatsız etmeyin bırakın rahatça sürsün, belliki lavaboya gitmeye üşenmiş masada süreyim demiştir.
  • trafikte sürmesin de nerede sürerse sürsün. çok denk geliyorum çantasını karıştırdığı için, makyajıyla uğraştığı için yeşil ışığın yandığını zamanında farkedemeyip arkadaki arabaları bir sonraki yeşil ışığa bırakan sürücülere.

öyle içimden atayım dedim. onun dışında kadınlar nerede ruj süreceğini çomarlara soracak değil.
  • zaten kadınlar dudaklarındaki rujla dünyaya geliyor .görmemezden gelin .
  • valla gayet de yapılabilir eyleme söz konusu olmuş kız. önceden çekinirdim ama başkalarına zarar vermedikten sonra ne yaptığınız kimseyi ilgilendirmiyor. hele hemcinslerin hakaretvari tanımlamaları anca kendilerini küçük düşürür.
  • benimdir bu. rujumun geçmiş haliyle tuvalet arayacak halim yok herhalde. aynaya bile ihtiyaç yok telefonun ekranıyla iki saniyede hoopp bitti.
  • az önce yaptığım eylemdir. sonucunda hemcinslerim tarafından kendilerine ana avrat girmiş gibi bakışlara maruz kaldım. artık lütfen normalleştirin şunu, bi ruj için tuvalete gidecek halim yok. hijyenik de gelmiyor açıkçası..
hesabın var mı? giriş yap