• büşra isimli nadide film çekildikten sonra aynı zamanda artiz sanılan eski hürriyet yazarı. hayır, yurdum medyasında iş yapan herkesin her işi yapması gerektiğine dair inancımız epey fazla demek ki (bkz: ne iş olsa yaparım ağbi) ama inanın öyle değil o iş. eski hürriyet yazarı olan şirin mine kılıç (ki kendisiyle gayet tanışıyorum, gözlerimle gördüm. beraber çalışıyoruz o derece) oyuncu olanı tamamen farklı insanlar. uyandırayım dedim.
  • yani bahadır boysal'a bayıldığımdan değil yanlış anlaşılmasın da, kim olursa olsun bir insan o kadar milletin içinde öyle terslenmez, üstelik canlı yayında yani yuh.

bahadır boysal'ın programdan hemen önce kavga ettiği manitası olduğunu düşündüğüm antipatik kız çocuğu. adamın her sözünü "hayır öyle değil, hayır onu kuliste tartışırız " diye böldü resmen. üzücü yerine "nasssı yane kanırtan mı böyle" falan diyerek entel görünmek için uğraşıyor tiki ağzıyla. olmamış. o değil filmi merak ediyordum ben o da yalan oldu terbiyesiz tavırları yüzünden.
  • türk televizyonlarındaki en seksi üç beş kadından biridir. aynı zamanda iyi bir oyuncu olduğunu da düşünüyorum.

(bkz: bana sevmeyi anlat)
  • gözlerini disko topu gibi gereksiz yere çok döndürüyor. bunu da genellikle hep kötü oyuncular yapar. kendisine naçizane tavsiyem bunu yapmasın.
  • fox'taki kefaret dizisinde oynayan mine kılıç çok güzel bir kadın maşallah. avrupai bir güzellik.
  • botox, dudak dolgusu, dişler yapılı, burun yapılı, kaşlar yapılı.

allah biliyor daha neler var da neyse... güzelse güzel de doğal olmadığı kesin.
  • heyecandan mıdır yoksa kendi doğal halinden midir bilinmez ama oldukça antipatik bir havası var.
    sanırım şöhret duygusu çarpmış ve ondan dolayı şımarmaya meyletmiştir. ekranda heyecandan dolayı öyle davranıyorsa hiç sorun yok, yalnız günlük hayatta da böyleyse hiç çekilmez.
    (bkz: büşra)
  • bana sevmeyi anlatdizisinde gördüğüm an bana "bu nasıl göz", "bu nasıl güzellik" dedirten bir o kadar da başarılı oyuncu.
  • kendi güzel, oyunculuğu vasat aktris.
hesabın var mı? giriş yap