• intihar

henüz intihar etmeye tam olarak hazır değildi. bir şişeye 100 tane kapsül koydu. 99 kapsülün içinde vitamin, bir tanesindeyse zehir vardı. her gece yatmadan bir kapsül yutuyordu.
  • ön sevişme

uzun bir ön sevişmeye çok önem veriyordu. benimle sevişmeye, arkadaşlarımdan başladı.
  • gemi

500 aile vardı gemide. "önce kadınlar ve çocuklar" diye bir ses duyuldu. kadınlar ve çocuklar filikalara bindiler, gemi uzaklaştı. aslında gemi batmıyordu. 500 adam kaçış planı yapmışlardı sadece.
  • wc

insanoğlunun kayıtsız şartsız yalnız kaldığı tek yerdeydi adam ve onun da içine etmekteydi..
  • yalnizlik
    sigaranin dumanini karanliga dogru ufkerken raki bardagini sol elinden sag eline gecirdi. ahaa lades.
  • tembellik

ne kadar tembelim. o benden ayrılalı yıllar oldu. ben ondan ayrılmaya daha başlamadım bile.
  • görecelik kuramı

einstein'ı hayal ederek masturbasyon yaptım. zaman hiç bu kadar yavaş ve zor geçmemişti.
  • doğdu. sevindiler, ağladılar..
    öldü. üzüldüler, ağladılar..
    o, bu sırada yaşadı; hiç umursamadılar..
  • son arzu

idam mahkumuna son arzusunu sordular. bir sigara istedi. sigarayı aldı ve yere attı... "sigarayı bırakmadan ölmek istemiyordum," dedi.
  • baslik: sonsuzluk
    oyku: genc adam kadina olan askini kagida dokmeye calisiyordu. ama bu kadar yogun bir duyguyu nasil betimleyecegini bilemiyordu. sonsuzluk! evet kadina sonsuzlugu anlatmaliydi. bir sure dusundukten sonra aklina bir fikir geldi ve basladi yazmaya: genc adam kadina olan askini kagida dokmeye calisiyordu.
hesabın var mı? giriş yap