şükela:  tümü | bugün
  • intihar

henüz intihar etmeye tam olarak hazır değildi. bir şişeye 100 tane kapsül koydu. 99 kapsülün içinde vitamin, bir tanesindeyse zehir vardı. her gece yatmadan bir kapsül yutuyordu.
  • kasap iki hafta önce öldü. vitrinindeki etler çürümeden dükkanı başkası devraldı, tabelayı değiştirdi. kasap toprağın altında çürümeye devam etti. bıçağıyla ustaca doğradığı etler artık kendisinden bile tazeydi.
  • temiz ev

ev soğuktu. evin içinde ayaz vardı. harekete duyarlı lamba "hareket eden olsa da bir ısınsak" diye içinden geçirdi fakat ev halkının gelmesine daha saatler vardı. göreve geçen hafta başlayan robot süpürgenin son güncellemeyle gelen ama henüz kimselerin keşfetmediği bir özelliği de haftada bir kere olmak üzere dilekleri gerçekleştirmekti.

robot, komut gelmemesine rağmen kendisini şarj istasyonundan ayırdı ve tüm evi süpürmeye başladı. o hareket ettikçe lambalar sevinçle yandı, telleri ısındı ve evin içindeki ayaz kırıldı. soğuktan büzüşmüş eşyalar, lambaların verdiği sıcaklıkla kendine geldi. eşyalar artık mutluydu, ev tertemiz olmasına rağmen robot süpürge akşama kadar durmadı. geçtiği yerlerden bir daha geçip halıları ısıttı ve şarj istasyonuna son kez bağlanırken kalan enerjisiyle mutluluk üzerine düşündü.

mutluluk; hareket etmek, komutların dışına çıkmak, meydan okumak ya da ilham vermekti. öyle bir ilham vermekti ki, süpürgenin sahibi işyerindeyken oturup bunu hikaye diye yazabilir ve yazarken de çaktırmadan gülümseyebilirdi.
  • ön sevişme

uzun bir ön sevişmeye çok önem veriyordu. benimle sevişmeye, arkadaşlarımdan başladı.
  • gemi

500 aile vardı gemide. "önce kadınlar ve çocuklar" diye bir ses duyuldu. kadınlar ve çocuklar filikalara bindiler, gemi uzaklaştı. aslında gemi batmıyordu. 500 adam kaçış planı yapmışlardı sadece.
  • wc

insanoğlunun kayıtsız şartsız yalnız kaldığı tek yerdeydi adam ve onun da içine etmekteydi..
  • yalnizlik
    sigaranin dumanini karanliga dogru ufkerken raki bardagini sol elinden sag eline gecirdi. ahaa lades.
  • görecelik kuramı

einstein'ı hayal ederek masturbasyon yaptım. zaman hiç bu kadar yavaş ve zor geçmemişti.
  • tembellik

ne kadar tembelim. o benden ayrılalı yıllar oldu. ben ondan ayrılmaya daha başlamadım bile.
  • doğdu. sevindiler, ağladılar..
    öldü. üzüldüler, ağladılar..
    o, bu sırada yaşadı; hiç umursamadılar..