• trabzonlu olduğunu düşündüğüm; küfürbaz troll. kendisine cevap vermeye tenezzül etmiyorum ama buraya ifşa ederek bir gün gelir de algoritmadan dolayı es kaza yazar olursa ne kadar şeref yoksunu birisi olduğu bilinsin diye yazma ihtiyacı hissettim. direkt engelleyiniz, içinde patlasın kudursun salyalı. ne için küfür ettiğini de mesaj alıntılayarak yapsa neyse. trollüğü de boşa gidiyor.
  • insanlara küfür eden çaylak. muhtemelen ana baba sevgisiz büyüdü böyle oldu bu çocuk. oğlum hayat güzel kaybedecek bir şeyin yok git tedavi ol. ailenle filan barış.
  • özelden küfürlü mesaj atan pkk destekçisi çöplük yazar. 15 yaşında beyni oluşmamış ergen sanırım. ailesi de ahlaksızdır bunun kadar, şahane yetiştirmişler.
  • annesiyle beraber şimdi taliscayla medelin kulaklarını çınlatıyorlar.
  • ağlayan bir küçücük aslancık.

(bkz: engelle)
  • yazar yapılmaması gereken, saygısız, insanları kafasına göre sınıflandırıp bir de çılgınca küfürler yağdıran bir adet beyin yoksunu.
    size de saldırmadan engeli basın geçin.
  • küfürbaz bir çaylak müsveddesi.
  • kondomun faydalarını hatırlatan bir kişi. yazık kimin çocuğuysa.
  • küfür edip ilgi toplamayı seçen ergen. biraz karşılıklı kufurlestikten sonra dolaptan çıktı ve aktif partner aradığını söyledi. taktiği bu anladigim kadarıyla önce kufurlesip sonra partner ayarlamaya kasmak. ilk mesajdan sonra engelleyin derim.
  • yukarıdaki entrileri de okuduktan sonra anladığım kadarıyla çok büyük ailevi problemleri olan 14-15 yaşında çocuk o yüzden çok fazla kaale almaya gerek yok ama profesyonel desteğe ihtiyacı var. bana da şöyle bir mesaj attı:

"avcunuzu yalayacaksınız kürtçü inceci piçler sizi . inceye oy yok !
    ya meral ya tüm pusulaya bam bam bam !
    çekilse bile meral, oy yok inceye . siktirsin kürt götü yalasın o"

işin garip tarafı; ince'yi de çok desteklediğim gibi oyumu akşener'den yana kullanıcam. nasıl bu kanıya vardığını bilmiyorum. neyse. yukarda da söylendiği gibi ifşa edilmeli ve bu işlere bir son vermeli.
hesabın var mı? giriş yap