• genelleme ve atıp tutma hakkıma dayanarak; kompleksten yıkım yıkılan erkektir. henüz iyi niyetli ve kendini ön plana çıkarmak istemeyenine rastlamadım. içlerinde uzun boylu, iri yarı bir erkek olma arzusu yatmaktadır. bu nedenle mutlaka ilgi çekici şeyler yapmaya çalışırlar, deli gibi sevilmek isterler. egoisttirler ve mutlaka uzun boylu kadınlardan hoşlanırlar.

onun yanında başka bir erkek hakkında kesinlikle iyi şeyler söylememelisiniz. diğer erkek uzun ya da kısa farketmez, mesela filan kişi çok iyi biri demeniz bile yeter. bazıları bu huylarını özgüvenim yüksek benden başkasını çekemem diye örtbas etmeye çalışsa da , kendi kıskançlıklarının ve bu pervasızlıklarının ateşinde yanmaya mahkumdurlar..
  • sevgiliniz de minyon değilse ya da sizden küçük değilse yeni girilen ortamlarda sıkıntı yaratabilecek bir olay yaşama şansınız yüksek. zira densizin biri çıkıp ablası mısınız? diye sorduğunda cevaben sevgilinizden 3 yaş da büyük olsanız bu olay döner döner sizi bulur. ortam gerilir, sen şimdi böyleysen 40 yaşına geldiğinde 25 en fazla 25 gibi gösterirsin dediklerinde de olay sana döner!

- ne yaaanii ben 37 göründüğümde sen 25 gibi mi görüncennn nidalarıyla yanında uzaklaşıverir hatun kişi. o yüzden minyonluk olayı yüzde bitiyor bence yoksa boy ortalama 1.75.
  • leonardo di caprio minyon degildir ulan. hadi biri yazdi anladik da ikincisi de yaziyor.

adam 1.83 boyunda yarma gibi adam amk.

minyon erkek ufacik tefeciktir. baby face tanimi baska bi tanim. alakam yok ama sinirlendim lan durduk yere. 1.83 adami minyon diye yorumluyorlar ya kafalar uçmuş resmen.

lebron james de cok minyon. ama yillar gectikce yasini gostermeye basladi nedense.
  • şanssızdir.minyon kadin cok siritmaz ama minyon erkek cok goze batar. her kısa boylu insanın yasından küçük görünmediginide eklemek isterim. kendine minyon diyen arkadaslarım var.minyonluktan kastettikleri tek sey boyları,yüzleri kartlasmis ama hala minyon olduklarını zannediyorlar kim kandırıyor bunları anlamıyorum.
  • iri yarı kızlar bunlardan hoşlanır, ya da kızlar yanlarında iri yarı gözükürler.
  • bunlar ya çok iticidir ya çok sevimli, ortası olmaz. lakin iticilerin top yapılıp sektirilesi gelir, dikkat edin, çirkinleşmeyin.
  • yazıktır,günahtır,sevin onları ...
hesabın var mı? giriş yap