• her programdan sonra başını açıp “ohhh dünya varmış” dediğini düşündüğüm çakma başörtülü bacımız.
  • tm bir trt projesi. ev hanimligini, ceyizleri, mutfakta ne kadar iyiysen o kadar mükemmel kadınsın imajını veren program. ilk miydi bilmiyorum ama bir iki bölümde çarşı, pazara ve kasaba gidip her seyin ne kadar ucuz oldugunu reklam yapiyorlardi. şimdi para mevzusu yok aldıkları hakkında. kasaba da gitmiyorlar. hep 300 gram kıymayla masa donatıyorlar. yersen!
  • #76363012 demiş idim bir vakitler. şimdi de konseptten cikarmislar carsi pazar alışverişini. oncesinde et alisverisi cikmisti simdi tamamen biraktilar alisveris olayini. yurek kaldirmiyor tabi zamlara doymayan fiyatları trt'de göstermeye.
  • en nefret ettiğim program türlerinden. yapmacıklık paçalarından akıyor mübarek.
  • sunucu hanfendinin yaşıtı kadınlara sürekli "ablacım" şeklinde hitap ettiği program.

biri kendisine bu durumun son derece abes ve irite edici olduğunu anlatmalı. hani arada 20 yaş olsa ne fark eder ablacım nedir ya? çırağına sesleniyor sanki hitap edileni kibarca bu kadar aşağılayan bir sıfat türkçede yok. ayrıca çeyiz ve kaynanaya yemek beğendirmek temalı sohbetleri de kusturuyor.
  • annelerimiz için güzel bir program.
    fakat bana fazlaca antipatik geldi. bir sunucu kadın var.
    insanların evine gidip yemek yapıyorlar.
    yemek programlarında herkesin birbirini yemesine alıştığımız için programdaki herşeyin pozitif gibi olması yapmacık geliyor.
    şu cümleler sık sık tekrar ediliyor;
    "herşey için teşekkürler elinize sağlık"
    "çok keyif aldım"
    "en güzel program bu oldu"
    "çok güzel sarmışız ellerimize sağlık"
    .
    .
    .
    yiyip içip birbirlerini övüp dağılıyorlar.
  • full makyajlı kapalı kadınların şatafatlı sofra kurup yemek yedikleri itici programcık.
  • sünger bob'un sunduğu garip program.
  • bir daveti geri çevirmenin en temiz sekli.
hesabın var mı? giriş yap