• yeni bir web projesi. büyük ihtimalle başarısız olur.
  • "misafirlik" sözcüğünü markalaştırmak adına türk alfabesinde olmayan harflerle deforme etme örneklerinden biri.

iddaaçıktıktan sonra insanlar "iddia" yazmayı bıraktıkları gibi, bu tarz isimlerin/markaların dile verdiği zarar çok büyük.
  • birkaç kez yemeklerini deneyimleme şansı bulduğum hiper lezzetli proje.
    merak edenler için: http://www.misafirliq.com/
  • bu gece kendilerini, imajlarını ve prestijlerini bitirmiş catering servisi.

yılbaşında süreci yüzlerine gözlerine bulaştırmış, yemekleri söz verdikleri saatten en az 3 saat sonra, 50 kere aramaya teslim etmiş, eksik teslim etmiş, yanlış ürün getirmiş, yılbaşı keyfinin içine etmişlerdir.

instagram yorumlarına bunu yazdım, baktım ki 3 kişi daha yazmış bu akşam "yılbaşını mahvettiniz, parasını ödedik getirmediniz" diye isyan etmiş insanlar, 2-3 saat geçti ki tüm yorumları silmişler.

sanki bunlar olmadı, sanki bizim binlerce liramız boşa gitmedi gibi.
    ne yaptıklarının sorumluluklarını alıp özür dileyebilmişler, ne sözlerini tutabilmişler gibi bir de ahlaksızca,yüzsüzce yazılan yorumları silmişler.
    yaptıkları iş ahlakı ortaya çıkmış oldu, siz yorumları silince bu gece yaşanmamış oldu, keyfimiz mahvolmadı, paramız yanmadı öyle mi?

bu çağda yorum silerek mi kendinizi temize çıkaracaksınız müşterilere ulaşıp "özür dileriz" demek varken? bu çağdışı kafa, olmayan iş ahlakınızla batmanızı diliyorum.
    yapamadığınız işi yapmayın.
  • erken yılbaşı yemeğimde yüzümü kara çıkarmamış oluşum.

hindisinden kişine, volovanından pavlovasına, muffininden takosuna kadar sipariş ettiğim her şey o kadar o kadar güzeldi ki…

ellerine emeklerine sağlık.

paketlemesi, servisi, lezzeti, yönlendirmeleri her şey kusursuzdu.

her zaman kullanamasam da ihtiyaç anında ilk seçeneğim olacak.
hesabın var mı? giriş yap