• herşeyimi paylaştığım, kaybetmek istemedeğim vede kaybetmekten korktuğum nadir insanlardan olan canım arkadaşım...bunaldığımda evine gidilesi, her an her durumda yanımda olan, hiçbişiyi esirgemeyen, akşamları birlikte kahve içip adam gibi muhabbet edebildiğim, sahip olunabilecek en iyi dostlardan.. artık sözlüktede birlikteyiz hoşgelmiş sefa getirmiş...
  • muhlis beyin kedisinin miyavlama sekli.
  • bir sabah aniden kucağımdaki kediyle geyiğe tutuştuğum anda karşıma çıkan, (bkz: piraye) yeni yeni tanıştığım insan.
  • her gün etrafımdaa görmeye alışık olmadığım varlıklardan, somutluğumun gerisindekine nadiren erişebilenlerden biri. umarım bazı özelliklerini çoğu insan gibi zaman içinde kaybetmez.
  • kara delik dir bu hatun kişi. minibüste elindeki yaş pastayla doğum günümü kutlayan yegane kişidir. hayır benide yiyecek bir gün o olacak...*
    ama ailecek beğenerek izleriz biz kendisini.
  • çay konusunda zevkimin tuttuğu yegane suser.**
  • evime her gelişinde "dur kahve yapıcam, şunu anlatayım hemecik" derken, lafın lafı açması sonucu kahve yapmayı unuttuğum, her seferinde kahve içememiş bir vaziyette evine gönderirken gösterip vermemekten utanç duyduğum insan.*
  • kahve falında bariz bir piqachu çıkan hatun kişi. evet bu insan beni çok seviyor olmalı ki fallarında bile siluetim çıkmış*
  • bana kızgın olması muhtemel pisicikim.
    bak jilet atarım kendime o olur..*
  • son zamanlarda ciddi ciddi ev yemekleri hasreti çeken kişi. allahtan hatunmuş, yoksa mazallah bir yerleri şişerdi.
hesabın var mı? giriş yap