• cepten eksisozluk'e girildiginde tam ekran reklam sayesinde 15 saniye boyunca arama kutusuna tiklanamamasina neden oluyor. hani acip bisey bakmam lazim acil, bakamiyorum.

bazen diyoruz bu siteyi yapan adamlar teknoloji konusunda vizyoner, galiba biraz biliyorlar isi falan, ama insan gercekten hayret ediyor. sonradan diyorum ki para neler yaptiriyor insana...
  • katıldığım öneridir. şaka gibi iki saniyede bir çıkıp duruyor. az kaldı, komple kapatacağım ekşi'yi. şurada bi okuma keyfimiz vardı, onu da bok ettiniz ya.
  • mobildeki reklam olayının harbi boku çıktı artık. dün de bir reklam vardı, sayfayı kaydırmak istediğinde bile tıklamış oluyorsun, yani ne yaparsan yap o reklam açılıyor. neyse, adamın para hırsıyla uğraşamayacağım için mobilden sözlüğe girmeme kararı aldım. çok da elzem değil zaten. sabah ve akşam serviste sözlük okuyordum, okumam. başka şey okurum. nedir yani. alışkanlık altı üstü. kırarım olur biter.
    adam parasıyla arkadaşlarımın yazdığı yazıları okumamı, gelen mesaja cevap vermemi engelliyor. bu kısım uyuz işte. he evet sözlüğün sahibi, onu biliyoruz. bu nedenle de atını istediği gibi koşturuyor zaten. ama ayıp. hiç değilse burada entry kastıran yazarlara yapma şunu, hiç mi payımız yok geldiğin noktada anasını satiym? yokmuş demek ki.
    gerçek kağıttan kitap okurum o zaman. bir sürü ince kitabım var taşıması kolay.
  • evden giriyorum hiç sıkıntı yok. mobilden girmeyi denedim ''mutluluk evinizde'' yazısı sik gibi çıktı. sanırım ssg bir mesaj vermeye çalışıyor ''bu saatte dışarıda dolaşmayın evdeki bilgisayardan girin mutluluk evinizde'' diye.
  • bir anda belirip sözlük kullanımını kısıtlayan reklam saçmalığına son verilmesi için patlak veren isyan.

ilk kez ssg ile ilgili bir entry yazdırdı bana, o kadar ifrit oldum.
  • (bkz: negatif reklam)

lanet olsun dostum bu reklam cok lanet. boyle reklamin annesine lanet olsun.
  • sonuna kadar katıldığım önermedir.
  • bugunku vodofone (bak yazarken yine cikti ne yazdigimi da gormuyorum artik) reklami yuzunden butun sevgi sozcuklerimle beraber sedet yonetimine yaptigim cagri.
    bak bir de asagida gelismelerden haberdar et tiki falan varmis. ulen 3 gun girmedik siteye, her tarafiyla oynamissiniz yine.
    sedet doymadin paraya sedet! kaldir su reklami!
  • telefonumun şarjının ortalama olarak %60'ını falan harcadığım bir site, resmen 1 günde ağzıma sıçtı. tıkladığım her başlıkta, her entry'de, her yazarda, her her her her şeyde karşıma çıkıyor reklam. hayır kimi kime şikayet edelim o da belli değil. sazı alan almış eline istediği gibi çalıyor, söylüyor.

yaklaşık 3 aydır falan çevremde herkes benim telefonumun internetinin sadece ekşi sözlük için aktif olduğu durumda hissetmeyeceğimden bahsetmeye başladı. o kadar çok giriyorum ve o kadar çok okuyorum ki. şimdi apışıp kaldım. zırt, pırt atlıyor dengesine kaydırdığımın reklamı.

çok klişe olacak biliyorum ama sinirden kendimi sikicem en sonunda.
  • su an telden yaziyorum, daha dogrusu yazamiyorum. izdirabimi siken reklam af edersiniz. yeter ya! her tiklamadan sonra karsimiza cikiyor mutluluk evinizde diye. hayir bari yazarlara ayricalik gosterilsin. s.o.s.
hesabın var mı? giriş yap