• 10 dakikadan gec gelince katiyyen almazlar... pasajinda ayriyeten sahaflar da vardir, lisedeyken* populer okul sonrasi gezme mekanlarimizdan olmustur.
  • küçük salonu donnie darko izlenecek ,hatta herhangi bir film izlemek için akla gelecek, son yer olması gerekir.
  • bir süredir kapalı olan sinema.
  • cinevip grup tarafindan satin alinarak ismi cinema moda olarak degisen yer. sadece sinema salonu degil cesitli kultur aktiviteleri de olacakmis burada. biri vip olmak üzere toplam 3 sinema salonu bulunmakta. umarim nostaljiyi yikmalarina degmis ve kaliteli ses sistemine sahip olmustur artik.
  • bugün elime geçen broşürlerine göre baya bi yenilenen sinema.salonlar ve koltuklar yenilenmiş, dev ekran ve dolby dijital sağlanmış, yeni ve şık bir bekleme salonu tasarlanmış, love seatler eklenmiş, bir de kafe açılmış. sabah ilk seanslar indirimli olup(6 ytl, normalde öğr. 7, normal 9ytl), pazartesi, çarşamba, perşembe günleri de halk günü yapılmış.
  • koltukları büyütüp duvarları kaplatayım ev ortamı yaratayım derken ses düzenini ıskalamıs mekan-izledigim filmin ne kadarını duydum ya da ne kadarını uydurmak zorunda kaldım bilemiyorum
  • gayet güzel, ama an itibariyle kredi kartıyla bilet alamadığınız sinema...
    aklınızda olsun, benim gibi 2 dakika kala filme yetişmişken hevesiniz kursağınızda kalmasın.
  • alfredonun klimayı açması ile cinema paradiso olmuş mekan.
  • kesif bir rutubet kokusu, beyaz perdenin kenarlarında, duvardaki çatlaklardan oluk oluk yere doğru akan su , zangır zangır titreyen kolonlar ve kirli koltuklara sahip mekan.
    tüm bunların yanında ara vermek istemeyen salon görevlisi ile
    ve 8 dakika olduğu duyurulan arayı 4. dakikada cama vurmak suretiyle kesen uykulu gişe memuru ile fersah fersah kaçılası mekandır. gerilim, korku türü film tercihleri için ambians süperdir o ayrı.
hesabın var mı? giriş yap