• sadece iyi futbolcu değil mükemmel de bir insandır.

insanın para karşısında hızla irtifa kaybettiği bir dönemde kendisini çok iyi yetiştirmiş olmalı ki, para karşısında alçalmamıştır. mısırlı zengin iş adamı mamdouh abbas, milli takımı dünya kupası'na taşıyan salah'a hediye olarak lüks bir ev hediye ettiğinde, salah; ''sanırım bunu beni mutlu etmek için yapıyorsunuz, eğer öyleyse, ihtiyaç sahiplerine evler verin bu beni daha fazla mutlu eder'' der. istanbul'a transfer olup cebi üç kuruş para görünce götü başı ayrı oynayan dallamalara da örnek olarak gösterilse hiç fena olmaz. bunlara ev hediye etsen, çoğu "havuzu da olsaydı bari ya" derler. alayını toplasan, şu adamın sol ayak içi etmezler. var ol salah. buraları okuyup üzülme abicim, bunların alayı salah.
  • (bkz: helal messi)
  • bu gece 2 gol daha atarsa secdeye yata kalka yatsının farzını da kılmış olacak.
  • şuan ingilterede cihat yapmaktadır.
  • "ramos'un müdahalesinin kazayla olduğunu düşünmüyorum. düştüğüm sırada koluma sarıldı ve sonra tüm ağırlığıyla kolumu aşağıya doğru çekti. bu normal bir şey değil. son derece hayal kırıklığına uğramış durumdayım. eğer real madrid böyle kazanıyorsa, ben o takımda asla oynamak istemiyorum."
  • yaklasik 1400 sene sonra gelen ilk update. hastasiyiz.
  • liverpool fc yonetiminde ve klopp'ta azicik kafa varsa, 270 milyon dolarlik bonservisi (sanirim 200 milyon euro gibi bir rakam yapiyor) aninda kabul ederler.

hem liverpool'un mevcut (ve tarihteki) en fazla kazanan futbolcusu, hem 31 yasina girdi, hem de liverpool yeniden yapilanma doneminde...

sat salah'i, oynat gakpo'yu, diaz'i, elliot'i, yuru abicim. zaten sampiyonlar liginde yoksun, uefa disinin kovugunu doldurmuyor, tek amacin da ilk 4 olacak... ver gec.

ama yok, klopp inatla elde tutar bunu. seneye asla satamayiz.

edit: tam dusundugum gibi, satmadilar. seneye klopp da, salah da ayrilir diyorum.
  • golu de koysaydiniz keske
  • yavaş koş salah ümmet yetişemiyor
  • isid, el kaide ve boko haram gibi hayvanlarca yerle bir edilen islamiyetin itibarını tek başına yükselten adam. hilafet geri gelse halife kendisi olur.
hesabın var mı? giriş yap