• neredeyse on yıldır doğru düzgün bir albüm çıkarmadılar. normal.
  • genellikle her insanın hayatta 1 kere başına gelmiş olay.
    değeri sadece karşılığını düzgün şekilde alabileceğiniz doğru kişilere vermeniz gerektiğini hatırlatır.
  • bilen bilir onlar dönmez yolundan
  • bitek mor ve ötesinin değil çoğu yerli grubun başıns gelen şeydir.indie,rock,metal çok iyi gruplar var aslında
  • kesinlikle katıldığım tespittir.
    şarklılarının %99’u aşktan bahsetmiyor çünkü.
  • adam başı 300 liradan olsa... yok olmaz hepsinin yeri ayrı, bilemedim.
  • (bkz: siddhartha)

böyle bir grubun değeri bilinmemiş mor ve ötesi kim ola ki?
  • devir değişti. artık vasıfsızların ve yalakaların devri. artık kimse iyi müzik yapılıyor mu diye bakmıyor. çıkarıyorlar televizyona 16 yaşında bir prodüktörün sevgilisi yeteneksiz , iğrenç sesli , autotune yapılmasa sesi tanınamayacak bir kızı soyundurabildikleri kadar soyunduruyorlar bunun üzerine bir de ahlak bekçisi kesiliyorlar.

2000'lerin başında dinleyip de zevk aldığım nadide türk rock gruplarından birisidir.

en son "asmayalım da besleyelim mi" nakaratlı darbe şarkısı ile dikkatleri üzerilerine toplamışlardı.

kaderin cilvesine bak ki bugün deniz gezmiş'in doğum günü. yazık oluyor benim ülkeme ve hakkı yenen sanatçılarıma...
  • bu değer bilinme nedir biri açıklasın? değeri o işten anlayanlar verir ancak. bir de kime hitap ediyorsa, onun için önemlidir o şey.

sen kıymet biliyorsan takılmamak gerekiyor bence. senin değerli bulduğunu başkası da aynı düzeyde değerli bulmuyor diye yakınmak değişik geliyor bana. tek derdimiz bu olsun...
hesabın var mı? giriş yap