• bilgisayar başında gülmekten sakatlanmama sebep olan...

m: - defnos biliyo musun bizim ofiste bi orkide var bi de fesleğen ikisi de benim değil
    dt: - yazıık sana kimse almıyo mu çiçenk
    m: - ya bırak o önemli değil zaten o ikisine de ben bakıyorum her gün suluyorum hele fesleğenle konuşuyorum bile ama bi sorun var....
    dt: - ??
    m: - ben o fesleğeni yemek istiyorum!!!!!!
    dt: - puahahahahaha
    m: - söyledim sahibine yarısını bana ver dedim vermedi
    dt: - pahhhahahahahahahahahahahahaha

bi garip. hala çözemedim.

seviyorum da bi yandan...
  • hayatın hiç bir darbesiyle yıkılmayan,muhteşem bir sese ve taklit yeteneğine sahip olan çok çok ço..k sevdiğim hatun kişi..
  • patlayan sigarayla beni kantinin ortasında rezil eden kişi.çok iyi rol yapar başkasının üzerine suç atmıştı...
  • bana en uygunundan bir araba bulacak kisidir. nasil mi bulacak? kendisi oto galeridir.
  • "aaaaa ceren naber?"
  • alıngan nazende, mabadımın kenarı.
  • uzun bir aradan sonra bugun gördüğüm şeker sözlük yazarı, özlemişim. böyle güzelleşmiş*, nefis bir hanım olmuş. vokal yapıyo, ünlenmiş yani. yürü be mortiş kim tutar seni diyorum.
  • satanist müziği yapmaktadır kendisi. başarılar diliyorum.
  • kandırıkçı. hayatında bach dinlememiş insan taklidi yaptığına bakmayın, biz yedik de rezil olduk cümle aleme. keşke bunu yiyeceğimize, yemek yeseydik de, aç kalmasaydık. tsm korosu dinleyeceğine, noel vakti kiliseye gidersen böyle olur işte. hem aç kalırsın, hem de ayakta. ayazdan ise hiç bahsetmek istemiyorum, reçetemi kendisine gönderiyorum...
  • ziyadesiyle fazla gülüyor. bendeniz böyle insanlara, küçüklüğümden beri bir şüpheyle yaklaşırım ya neyse. sizi çoğu zaman ısıtsa da, bazen gülemiyor o güzel gözlerinin içi. zaten bir kere baktığınızda bile gördüğünüz, omzunda bir çarmıh gibi taşıdığı, hüznü ağır geliyor...
hesabın var mı? giriş yap