• şu reklam ile samsung'a selam çakarak gülümsetmiştir
  • inanılmaz bi telefon. artık gerçek teknoloji cebimizde olacak. tek bir modeli yok bunun. bir sürü işlemci ram vs seçeneği çıkacak. ayrıca lenovo adı telefonda güven uyandırıyor. 70 inç projektör kablosuz şarj aparatı, fotoğraf makinesi modu vb var ki ötekiler artık telefon bu ise başka bir şey.
    ( projektör ayrıca şarj edilebiliyor ve 1 saat pili gidiyor. şu ana kadar gördüğüm kadarıyla telefon şarjı ile iki saatten uzun bir süre devam ediyor)
    görüntü kalitesi iyi. normal bir projektörden çok daha düşük ve kalitesiz olması bekleniyor ama ekran düzeltmesi bile var. örneğin telefonu çapraz tutarsanız duvarda ekranı kaydırıyor vs. ses olayını bluetooth ile çözdüm ama kulaklık girişiyle de gayet iş görüyor.
    modları ayrıca satın almak gerekiyor ve neredeyse telefon kadar fiyatı var.
  • f/p olarak gayet başarılı bulduğum bir ürün. bilhassa lg k10'dan sonra ilaç gibi geldi. projeksiyon hediyesi efsane. 70" yansıtma deniliyor, ama tam karanlık bir ortamda bunu 2 katına kadar çıkarıyor.
  • yaklaşık 3 ay önce satın aldığım telefonum.

ben uzun zamandır moto z serisi kullanıyorum. 1 sene önce moto z ile başladım motorola ailesine. ben lenovo demiyorum, motorola diyorum. çünkü almama sebep olan isim lenovo değildi motorolaydı. moto z2 play hakkında konuşacak olursak ekran kalitesi ve şarj süresi gayet başarılı. oyun oynayan, sürekli internette gezinen biri için bile şarjı 2 gün gidiyor. hızlı şarj olayı başarılı yaklaşık 90 dk da tam şarj ediyor. kısa süreli şarjları da çok başarılı (şarj aleti 3 amper). ekran kalitesi güzel, pubg oynadım dün medium graphics quality de oynandı. high a da zaten sistem müsaade etmedi. oyunda sanırım high quality özelliği henüz aktif değil.
    4 gb ram telefonu gayet hızlı yapmış. android de gayet temiz ve duru olunca telefon hızla akıyor. motorola'nın ufak yazılımları ile (moto gösterim, parmak izi tuşunun hangi hareketlere tepki vereceği vs.) telefon gayet başarılı olmuş.
    kutudan çıkan kulaklık da kalite olarak gayet güzel ve başarılı bir ses veriyor. kutudan bir de arka kısma mıknatıslı kapak çıkıyor. bu da telefona ayrı bir karizma katıyor.
    ben moto z kullanırken projeksiyon almıştım. ücret 800 tl idi. telefonumu da 2000 tl ye aldığımı varsayarsak toplam 2800 tl yapıyor. telefon ücreti kadar aparatı var diyen fanboy git sen 2800 liraya duvara yansıtabilme özelliği olmayan iphone ya da samsung al da görelim.
    projeksiyona gelirsek hafta düzenli olarak 3 defa kullanırım. haftasonu lig maçı izlerim, hafta içi de 2 film izlerim. projeksiyon şarjı full parlaklıkta 1 saat görüntü veriyor. şarjı bitince telefonun şarjından kullanmaya başlıyor. eğer parlaklığı biraz kısarsanız 2 saat görüntü alabilirsiniz. ben projeksiyondan gayet memnunum. kimse o küçücük aletin böyle kaliteli görüntü verebileceğini tahmin edemezdi. cebimde sinema ile geziyorum :)
    velhasıl kelam alın arkadaşlar. fiyat pahalı değil. kalite üst seviye. neden gidip daha fazla ödeyerek bu kadar özelliği olmayan telefon alasınız ki ?
  • gecen sene aldigim moto z tam bir senede 3 saat pil omrune dusunce garantiden degisim talep ederek yerine aldigim cihaz.

yaklasik 2 aydir kullaniyorum kendisini, dun resmen 6 bucuk saat ekran omru (sabah 8:00 - aksam 11:00) vererek gozyaslarina bogulmama sebep oldu.

yalniz z3 playdeki cercevesizligi gorunce bir kanim kaynamadi degil...
  • kafasına göre uygulama açan telefon. bu özellik ona kişilik kattığından mütevellit kızamıyorum. hani kedi ön pençeleriyle immobilize etttiği elinize arka patileriyle çift dalar, canınız acımasına rağmen hoşunuza da gider ya. işte öyle bir şey.
  • emektar z3 telefonum artık tamamen mefta olduğu için, yeni nesil sony cihazları beğenemediğim için, xiaomi meizu gibi telefonlarında dolardan dolayı fiyatlarının uçması sonucu bugün bir tane bu akadaştan aldım. mods ürünleri çok pahalı, neredeyse bir telefon parası, bakalım artık uygun ikinci el bir şeyler denk gelirse.
  • beklediğimden çok daha iyi çıkan telefon.
    tasarım anlayışı çerçeveler açısından döneminden uzak. ama incelik konusunda her markaya ders verebilir. öte yandan always on display konusunda da bence diğer markalardan daha kullanışlı bir sistem düşünmüşler. ekrandan yiyen sanal tuşları da isterseniz kaldırma şansı da hoş bir özellik.
    şarj konusunda da benzer şekilde kullandığım s7 edge'den çok daha iyi. şimdiye kadar kötü olan tek tarafı kutusundan çıkan kılıfın sallanıyor olması.
hesabın var mı? giriş yap