• kuryeleri bu konu dışında ve tartışmaya gerek duymuyorum çünkü hepsi gerizekalı.

racing yada normalden daha hızlı aletleri kullananların bir çoğunda ciddi zeka sorunları var. motoru düzgün kullansa bile mahalle arasında gece vakti gaz açıp insanların kafasını sikiyorlar. cidden bir insana bunu yaptıracak motivasyon nedir? şundan eminim ki sözlükte bile bunlardan yüzlercesi var ve bunu yapanın anasını avradını üst üste koyup sikeyim. bu nasıl bir gavatlıktır? bu nasıl bir anasını avradını sevmemektedir? sen gece vakti her gaz verdiğinde anana karına küfür ediliyor.
    ışıkta bekliyorsun gaz açıyor, yapma diyorsun el kol yapıyor, arabadan inince gazlayıp kaçıyorlar (3 -5 tanesi bir arada olunca arabadan inince kaçmıyorlar, malafatı gösterince yine arazi oluyorlar.) bunlar böyle anası belli olmayan tipler işte. adamların beyni o kadar ilkelki, çakal sürüsü gibi bir kaçı bir araya gelince yükseliyorlar, tek iseler kaçıyorlar. beyinlerinin sadece kaç veya savaş kısmı çalışıyor, muhakeme falan hiç yok. bu adam tek başına arabadan 4 kişi arasına iniyor gelip bizi siker mi acaba diye düşünemiyorlar.
  • birçoğu uyması gereken kurallara uymayarak sinyalsiz, ayna kullanmadan şerit değiştirenlerden daha yüksek iq seviyesine sahiptirler.

ön yargılı olmamak lazım.
  • sanki direksiyon başındakilerin ehliyetini nobel komitesi veriyor.
  • bugün kızılay mithatpaşa caddesinde böyle birini gördüm. özel yapım, üç tekerlekli ve tamamen deri bir motor ile durmuştu. pos bıyık, güneş gözlüğü ve deri ceketiyle herkese hava atıyordu. ama daha çok milleti aşağılayarak, laf sokarak ve bozmaya çalışarak. o yüzden iq seviyesinin yerlerde olduğunu söylemek mümkün. aynı zamanda genelleme yapmamak gerektiğini de söylemek mümkün.
  • eğer hem araba hem motosiklet sürücüsü iseniz;
    iyi bir motosiklet sürücüsü olmayı başardığınızda araba sürücülerini,
    iyi bir araba sürücüsü olmayı başardığınızda motosiklet sürücülerini anlamayı başarabilirsiniz.
    bu da motosiklet veya arabadan sadece herhangi birini kullanıp diğerini kullanmayanları seviyesiz gösterecek kadar kıt bir iq seviyesi ile mümkün olmaz.

belirli bir hızda seyir halinde giderken motosikletin önünde ani fren yaparak (özellikle taksiciler) arkasındaki motosikletlinin düşüp kaza yapmasına sebep olan araba sürücüsünün iq seviyesi ne kadar ise, trafik kilitlendiği için yayaların yürüdüğü kaldırıma çıkmayı tercih eden ve bunun için araba sürücülerini yol vermesi için korna ile taciz eden motosiklet sürücülerinin iq seviyesi de o kadardır.
  • beyinsiz, her yerde herhangi bir araç üzerinde yine beyinsizdir.

altına araba ver arabalı beyinsiz, motora bindir motorcu beyinsiz.

(bkz: beyinsiz beyanı)
  • (bkz: #86554725)

3 ay önce ben de belirtmiştim arkadaşa katılıyorum 75'i geçmesi mümkün değil. bu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
  • ilk entrideki 75 iq seviyesi i, motosiklet sürücüleri için oldukça doğru bir olmasına karşın motorcular için bir o kadar yanlıştır.

motosiklet sürücüsü : motosikleti a noktasından b noktasına gitmeye yarayan bir araç olarak gören kişidir. fiziksel engeli olmayan her kişi motosiklet sürebilir.

motorcu: motosiklete binmek için a noktasından b noktasına giden, bilinçli, çevresine karşı duyarlı, zevk sahibi kişidir. motosiklet aracı değil, amacıdır. herkes motorcu olamaz.
  • genellemeye tabi tutulamayacak seviyedir.

herseyin profesyoneli iyi ya. sikindirik ehliyet sinavini gecip ben surucuyum diyenler olum saciyor goruyoruz. ehliyet almak zorlastirilmali.

bu konuda maddi ve manevi yuk altina girerse ulke, anca oyle adam gibi kullanir herkes.

her motosikletliyide 20 yasinda velet sanip arabadan sallamayin. boksor arkadaslarimin cogu motosiklet tutkunu en basiti bak bu ornek.

agziniza kroseyi yediginiz zaman aglamamak icin insanlara saygi duyun en azindan.

motosikletlilerde artistlik yapmasin artistlik yapcaksan bunun ozel alanlari var senin sikindirik egona...
hesabın var mı? giriş yap