• android telefonunuzdan zahmetsiz olarak kurtulmanıza yarayan uygulama.

http://shiftdelete.net/…droidi-ios-9a-tasiyin-61245

(bkz: android pişmanlıktır)
  • android işletim sistemine sahip cihazlardan ios işletim sistemine sahip cihazlara geçmeyi bir hayli kolaylaştıran apple uygulaması.

kablosuz bağlantı üzerinden android'li cihazınızdaki aşağıdaki şu verileri ios'lu cihazınıza aktarıyor:

- kişiler
    - mesaj geçmişi
    - fotoğraflar ve videolar
    - sık kullanılan web siteleri
    - e-posta hesapları
    - takvimler
    - arka plan görselleri
    - satın alınmış/ücretsiz şarkı ve e-kitaplar

ayrıca android'de kullandığınız ücretsiz uygulamaların ios versiyonları bulunuyorsa bunları appstore indirme listesine, ücretli uygulamaları ise itunes istek listesine ekliyor.

larry page sinirden kendini kesiyordur şimdi.
  • hem android hem ios kullananlar için bir b.ka yaratmayacaktır. bunun yerine senkronize güçlendirilse işe yarayabilirdi. mesela çekilen fotoğraf sadece ios arasında değil, android'lerle de eşzamanlanacak. bunu yapan farklı uygulamalar var gerçi, ama cihazları kalabalıklaştıracağı için değmiyor. tek uygulama yetmeli hepsine.
  • bu uygulama yüzünden larry page çok yıpranmış evet. telefonda konuştuk az önce höykür höykür ağlıyor. oğlum 35 milyar dolara yakın paran var. git bir kaç tane uçak, gemicik, ada felan al kafanı dinle dedim de neyse sakinleşti biraz.

geyik bir yana androidde pazar payı olarak bir düşüş var ama ya ne olacaktı dedirten bir düşüş. yüzde 84.8 olan pay 82.8 e düşmüş. keşke daha çok düşse de google bazı konularda kendi çeki düzen vermek zorunda kalsa.

rekabet candır. gayet sağlam bir donanımla gelen, saf android deneyimi veren ve düzenli güncelleme alacak 300-400 dolar bandında telefonlar var artık. o da çok diyenler için 150-200 dolara bile cihazlar var. bu ucuzlama özellikle android içindeki rekabetten kaynaklanıyor ve iphone fiyatlarına yansımıyor. lakin bir yandan da bakınca samsung apple ı sıkıştırmış olmasaydı iphone kullanıcıları muhtemelen 4" bit kadar ekranlı telefonları en ideali bu diye kullanmaya devam edeceklerdi. peygamberlerine kalsa 3.5" kalacaktı hatta.
  • ulan kafaya bak yıl olmuş 2015, cihazına * başka cihazdan rehber fotoğraf vs göndermek için uygulama çıkmış ve bunu kullanıcı için büyük kolaylık olarak görüyorlar.

he canım he büyük kolaylık, he yüzyılın keşfi he.
  • google play store icerisinde apple tarafindan cikarilan , androidden iosi geci$i hizlandiran uygulama.
    mesajlari, fotograflari, kişileri ve bookmark'lari tasiyor.

ayni seyi ios 9da ilk kurulum esnasinda da yapabilme özelliği zaten var.

https://play.google.com/…ils?id=com.apple.movetoios
  • google play'da en fazla 1 yıldız alan uygulama olacak sanırım. şu an verilen 6k oyun 4700'e yakını 1 yıldız.
  • ilk başta "facebook'a dislike butonu geliyor" tarzı bi olay sonucu milletin anlamadan saçma sapan yorumlar yazdığını sanmıştım. ama ingilizce yorumlara da baktım orada da millet pek mantıklı değil. herkesin anladığı ama benim kaçırdığım move to ios olayı mı var yoksa millet fanboyluğu mu abartmış anlamadım.

tanım: android işletim sistemli bi cihazdan ios'e geçişi kolaylaştırmaya çalışan uygulama.
  • git burdan komutan, bu dağlar bizim,
    uygulama ücretsiz görünüyor ama 3000 tl para istiyor sonra indirmeyin,
    android nerdesin bu bir savaştır cepheler yardım

gibi binlerce yorumla günüme renk* katan uygulama.

biri de iphone pahalı bize tecavüz ediyor diye uygulamayı şikayet etmiş,
    şikayet gerekçesi; cinsel içerik
  • 1.5 gb'lık fotoğraf galerimi, samsung galaxy s4'ten iphone 6s'e sadece 4 dakikada aktararak beğenimi kazanmış uygulamadır.

android telefonlardan apple'a geçecek herkese şiddetle öneriyorum. üstelik kullanımı da çok kolay.
hesabın var mı? giriş yap