• çok da umurumda olmayan yan etkilerdir, sanki insan gibi yaşadığımız mı var? alayımızı ruhsuz bedenlere, yürüyen ve konuşan cesetlere çevirdiler son senelerde.
  • (bkz: antik uzaylılar) (bkz: annunakiler) bizi (bkz: gdo)lu yapacaklar, yetişin a dostlar dnamızı değiştiriliyorlar.
  • olabilme ihtimali çok yüksek. mrna dediğimiz şey zaten vücutta sürekli üretilen bir şey. genlerdeki bilgiyi kopyalayıp çekirdeğin membranindan dışarı cikararak protein üretiliyor hem de ihtiyaç olan yerde. yani çok spesifik bir süreç bu, yani random rastgele olmuyor bu çıkış yeri belli gideceği yer belli. vücuttwki üretimi komple dna yani genlere bağlı. miktarı ihtiyaca göre ayarlanır, öyle random iğneyle vurulur mu akıl var mantık var. gen ve mrna arasına hiç bir şey giremez, ama girebileceklerini sanıyorlar efendim.

aşı ama öyle mi? kol kasina vuruyorsun bunu nereye gittiği belli değil, çeşitli dokular olan ve komple ilacın "kendi kararına kalmış" olarak vücuda enjekte edildiğini görmek çok ürkütüyor beni.

bir de aşı diyorlar ya buna. aşı değil bu arkadaşlar, yani klasik aşı değil. yüz yıldır vücut dışında ürettikleri şeyi güya insanların kendi vücudunda urettirmeye çalışıyorlar. zaten vücutta var olan bir "prosedürle". ama üstte de belirttiğim gibi bu prosedür aşırı derece de komplike ve spesifik bir süreçle meydana geliyor. içinde en ufak bir hata mutasyonlara, dolayısıyla sakatlıklara, hatalı protein veya enzimler neden olup insanları sakat bırakabilmekte. bakın sadece bir yapı taşının yani nano seviyesinde de değil, piko seviyesinde meydana gelen bir hata insanın hayatini bitirme etkisine sahipken nasıl olur insanlar 10ml yea bisey olmaz diyebilir?

şimdiden bile açıklaması olmayan durumların yaşanmaya başladığını belirtmek istediğim etkiler.

pazarı pazartesiye bağlayan gece komşum iki büklüm kivranarak kapıma geldi. kan ter içinde. kan ter içinde diyorsam ciddi anlamda kan.
    45 yaşında kadın ilk covid asisini reglin son günü olmus 8 gün sonra tekrar, gençliğinde bile görmediği bir şiddette kramplar ve kan miktarıyla tekrar olmuş. benden ambulansı çağırmamı istedi.

pazartesi sabah ağrı kesicilerle eve göndermişler.

aşı olduğunu söyleyince de azar işitmiş herseyi de aşıya bağlamayın son günlerde çok stresli şeyler yaşadınız mı, aşı sırasında çok heyecanlandınız mi gibi saçma sorular sormuşlar.

kadın kocasını ve çocuğunu yıllar önce aynı gün kaybettiğini o durumda bile bedeninin bu şekil tepkiler vermediğini söyledi. (bazıları neresiyle okuyorsa hayır ölüm yildönümü değil, aynı gün kaybetti sadece, kaybettiği gün de aşı olduğu güne veya sıkıntıları yaşadığı güne tekabül etmiyor yuh artık ya, milletin cehaletiyle uğraşmaktan bıktım, adam diyorki hücredeki çekirdeğin membrani yok, kafffayi yicem, kendini bakteri zannediyor)

internete bakınca da böyle bir sürü kadının benzer şeyler yaşadığını öğrendim.
    yan etkiler listesinde bu yoktu mesela, bu bence düpedüz suç.
    arada bir bağlantı var ama sebebine dair asla bir teori yok. hadi kadınlarda yine regl oluyor, aynı şekilde kimbilir erkeklerde ne tür problemlere yol acitigini bilmiyoruz bile.

regli zaten sancılı geçen kişilerin karar verirken çok dikkatli olması gerekir.

edit: aşı çıktığında regl e olan etkisi bilinmiyordu beklenmedik bir şeydi. yarın peki vücut rahmi yabancı bir madde gibi algılayıp autoimmune reaksiyon da olabilir. hemen abartma diyip küfür etmeyin, olur mu olur. nitekim zamanla göreceğimiz şeyler bunlar.

edit2: ya geceden beri küfürlerin ardı arkası kesilmedi, bir iki kişi yine argüman sundu iyi kötü l. nucleus yani çekirdek membranini mrna terkediyor diyecegime hücreyi terkediyor demişim. onu düzelttim. onun dışında "aaa bende de oldu bu, aşırı derecede krampli ve yoğun kanamaya geçti üstelik erkek geldi diyen kadınlar yazdı bana. hiç kimseyle konuşma gereği duymamış belki normal bir oynama diyerek. bazı kadınların regl döngüleri saat gibidir şaşmaz, yani biyolojik bir şey bu. komşumun regl döngüsü de saat gibi olduğunu söyledi, hatta hamile kalma ve korunma metodu olarak vücut ısısı metodunu kullanırdı.
    zaten jinekologa yok günah yok bekaretim gider diye gitmeyen onca kızcağız var ülkede lütfen doktora gitmemezlik yapmayın eğer bu durumu yaşıyorsanız!

ayrıca söyle bir mesaj aldım bu bence mesajların içinden en mühimiydi:[ (#124923253) https://www.youtube.com/watch?v=xmxunvvgxlu&t=3s
    pfizer aşısının üreme organları ile diğer organlara göre dağılımı verilmiş burada
    https://prnt.sc/16f3z5u
    "biodistribution of lipid nanoparticles which carry the mrna show that the ovaries get the highest concentration. this turns the ovaries into a very large manufacturing plant to turn out toxic spike protein. accumulation in the bone marrow is likely not good either. what are the long term implications of that?"
    aşının hala yan etkileri bilinmezken insanların aşı olmaya zorlanması akıl almaz bir durum."]

son edit: bakın olabilme ihtimali yüksek dedim, kesin olacak demedim, saldıran saldırana. arkadaşlar bu ifadeyi bile kaldıramıyor. hayatımda bu kadar küfür yemedim arkadaş, lanet olsun tamam hepiniz aşı olun, risk fayda sorgulaması yapmadan hepiniz olun, lanet olsun ya.

sevgili yazar pheonixden tekrar mühim bir mesaj, aynı şekilde sizinle paylaşmak istiyorum:

[https://prnt.sc/16f9f77
    covid aşısından ölenlerin sayısı son 30 yılda aşıdan ölenlerin toplamından daha fazla.
    tam makale şurada
    https://trialsitenews.com/…hould-you-get-vaccinated

araştırmacı ve optik fareyi bulan adamın yaptığı bir thread
    "at least 25,000 deaths from the vaccine. the openvaers team think it is over 20,000 due to under reporting. but we looked at the cms database and it appears vaers is under-reporting by 5x. and the cdc excess unexplained deaths are 25,000 as well. ıt matches up."
    aşıların güvenli olduğu sürekli dayatılmaya çalıştığı için kimse ölümleri ve yan etkileri aşılara yüklemek istemiyor. sürü bağışıklığını beklemek yerine aşıların dayatılması ise insanı şüphelendiriyor doğrusu.]
  • evinizdeki ilaçların prospektusunu açın okuyun. yan etkiler kısmında neler yazıyor acaba?

dehset verici şeyler olabilir benden soylemesi.
  • uluslararası ceza mahkemesi icc, israil'in vatandaşlarına zorla aşı yaptırdığı ve nürnberg yasalarını ihlal ettiği için yapılan şikayet üzerine davayı görmeyi kabul etmişti. bunun üzerine almanya'da kurulan ve binlerce avukat, bilim insanı ve doktordan oluşan covid-19 araştırma komitesi de, aynı nürnberg mahkemeleri statüsünde olmak şartıyla, yani bağımsız insan hakları suçları mahkemeleri kapsamında yargılanmaları talebiyle, 3 temmuz 2021 tarihinde, icc'ne başvurarak dünya sağlık örgütü who ile amerika hasta kontrol ve korunma merkezi cdc'nin insan hakları suçu işlediklerinin delillerinin olduğu dosyaların tamamını mahkemeye sunacak. büyük ihtimalle icc, bu başvuruyu da kabul edecek.

eğer başvuru dosyası kısa zamanda kabul edilir, dava şeffaf bir şekilde ve nürnberg mahkemeleri gibi bağımsız bir işlevde ilerlerse, işte o zaman 1.5 yıldır dünyadaki hemen hemen tüm insanlara dayatılan virüs-pandemi-mutasyon-varyant-aşı zinciri kırılabilir. bekleyelim bakalım.

edit: sayısız mesaj gelmiş yine, çok fazla uzatmadan kısa keseyim, yargılanacaklar!

ayrıca onam formunu okumadan, herkes aşı oluyor ben de olayım diye koşarak gittiğinizi biliyoruz. peki nereden biliyoruz bunu? birbirimizi tanıyoruz, ondan güzel kardeşim. edebiyat paylaşmanın manası yok.
  • sonuçları öngörülebilir bir durumdur, tabi ki dna'nıza işleyen bir virüs değişikliklere yol açacaktır. gözlerinizden ateş çıkması mı dersiniz, çok hızlı hareket edebilmek mi yoksa ellerinizin arasından pençe çıkması mı... arkadaşlar kolay değil hepimiz mutasyona uğrayıp x insanlara dönüşeceğiz. devletin aşı olup mutasyona uğrayanlara özel bir okul açması ve profesörlerinin de zihin gücüyle bir şeyleri hareket ettirebilen birisinin olmasını tek çözüm olduğunu düşünüyorum.
  • sözlük ahalisinden özür diliyorum, çok ta sikimde olmayan yan etkilerdir. 20 yildir hayvan gibi sigara içiyoz ne iç organ kalmistir ne damar ne ciger vs..
    zaten vucudumuzun anasini aglattik az uyku düzensiz beslenme stres sinir alkol..mrna kim köpek amk??zaten yildiz tozu degil miyiz?yas 41 daha bu kadar yasamadan geberip gitcez zaten.
  • ne zaman asi sempatizanlarini dusunsem tuncer abi geliyor aklima.

asiri derecede ucak korkum oldugundan ucaga binmeden saglam demlenir, ucakta da devam ederim, yan etkisi olarak da nasil desem, az birazcik salca olurum yanimdakilere. bir gun finlandiya'ya ucuyorum, yanima oturmus orta yasli elemanin teki, ben 35'ligi almisim asagiya cekip duruyorum kafaya, yukselince zaten iyice vuruyor, benim salter gitti iyice sardim elemana, ismi tuncer'mis, otel isinde calisiyormus falan filan. ben bi yandan tuncer ile ugrasiyorum, bi yandan arkamdaki italyan teyzeye italya anilarimi italyanca anlatmaya calisiyorum, bir yandan onumdeki koltugunu agzima sokmus kelin kafasinin arkasindan isaret falan yapiyorum, tuncer abi de keyifli adam cikti hostesten viski istedi ikimiz dondurduk ucagi cilingir sofrasina, ondekiler arkadakiler sohbet muhabbet kiyamet kopuyor aq.

neyse tuncer abi'nin de kafa guzel oldu bir sure sonra, bu da basladi bos bos konusmaya. abi dedim benim normalde ucak korkum var alkol rahatlatiyor ondan iciyorum bu kadar falan unsealed kardesim dedi, simdi beni iyi dinle. ucakta korktugunda her zaman sunu dusun, ve o sihirli cumleyi kurdu;

"bu ucaga binen bu kadar insan bir sey biliyordur elbet degil mi?"

orada tuncer abi'nin ne kadar hakli oldugunu farkettim, o andan itibaren de ucak korkum tamamen yok oldu.

milyonlarca insan bu asiyi oluyor, burada olasi uzun vadeli yan etkilere dair endiselerinden bahseden arkadaslar simdi beni cok iyi dinlesinler;

bu asiyi olan bu kadar insan elbet bir sey biliyordur degil mi?

bir siz akillisiniz hiammina.
  • mrna aşısı dışında başka aşılar yapılırken onam formu alınmıyor. covid için üretilen mrna aşıları risksiz olsaydı ve gelecekteki etkileri bilinseydi onam formu imzalatılmazdı zaten. bu aşının riskleri var ve gelecekteki etkileri bilinmiyor. tamamen kendi hür iradenizle aşı oluyorsunuz kimse size zorla aşı yapmıyor.
  • (bkz: aşı vurunduğunu)

oraya kadar ufak bir heyecan duydum yalan değil.
hesabın var mı? giriş yap