şükela:  tümü | bugün
  • sağı solu vatan haini ilan edecek özgüveni bulunan, bilmediği konularda ahkam kesen, “üst akıl” gibi saçma sapan olguyu entrysine meze eden, türkçe yazım kurallarından bihaber yazar. tipik malum kesimden biri işte.

ayrıca eski bir asker olarak tavsiyem yerli olara lanse edilen silahların ne kadar yerli olduklarını güzelce araştırmasıdır, tabi araştırma yeteneği mevcutsa. ondan sonra bok atsın sağa sola.
  • hiç bi yazısını okumadığım, 15 saniye öncesine kadar nickini dahi duymadığım halde sözlüğe damga vuracağını düşündüğüm über wonderkid. böylesi büyüleyici bi nick seçen adam boş adam olamaz, bundan sonra owencan himaye ve koruması altındadır.
  • noktalama işaretlerini bir boşluk bırakarak sonraki kelime ile birleştiren sözlük kullanıcısı.
    örnek1
    örnek2

bunun gibi çokça hata yapıyor. uyardığınızda da size sövüyor maalesef. hiç kimsenin bugüne kadar doğrusunu öğretmemiş olması da bir acayip.
    bir üsteki aptal yazara hodri meydan diyorum.küfrettiğimi söylemiş .daha çok sallamış.
    normalde mesajlaşma sırasında uyarılara istinaden en ufak bir hakaret bile etmem ,ki küfür şu yanda dursun.
    şimdi , delikanlı gibi küfrettiğim kısmı ekran görüntüsü alarak buraya link olarak yapıştırsın.eğer bu durum varsa ben şerefsizimdir.
    eğer yok ve bu bir iftira ise sek bir orospu çocuğusundur.
  • ilgili ss

arkadaş istedi diye ss atıyorum. küfür etmek, kaba konuşmak, sövmek, hakaret etmek bunlar göreceli kavramlar olduğu için daha fazla tartışmak istemediğim suser. hiç bir zaman kendisiyle kaba konuşmadığım gibi kendisi gelip nickime entry girerek laf sokmuştur. neden, niçin bilinmez.
    yandaş medya gibi ilgili kısmı alıp göz boyamaya çalışmış bir akepeli daha.
    şu aptala küfrün ne demek olduğunu öğretin .aksi taktirde sözlüğün ergen veletler tarafından istila edildiğini düşüneceğim.