• "her akşam yatmadan önce tanri' ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. bir gün tanri'nin çalişma tarzinin bu olmadiğini anladim. ertesi gün gittim ve kendime yeni bir bisiklet çaldim ve her akşam yatmadan önce tanri'ya günahlarimi affetmesi için dua ettim". al capone
  • izmitte müftü olan baba 3 aylık kuran kursu hocası olan kızını müftü yardımcısı olarak atadı.bu mu islami adalet.
    http://medyabar.com/…di--kizi-sakaryaya-atandi.aspx

edit:görünen luzum üzerine bilgilendirme yazmam gerektiğini anlıyorum çünkü olayın arka planı var; biz medyabarın sürekli takipcisiyiz,o haberin bir geçmişi var.müftünün kızı kuran kursu hocası ve babasının teşvikiyle önce diyanet işlerine alınıyor izmite, ardından çok kısa bir sürede müftü yardımcısı oluyor bizler sakarya ve kocaeli liler olarak olayı yakından biliyoruz.cumhurbaşkanı atamış da onun önüne getiren kim adam il müftüsü ve diyanet işleri başkanlığındaki nüfuzu ile onun yardımcı atanmasına vesile oluyor.ardından kendiside kocaeline atanınca kıyamet kopuyor ve baba kızı ayıralım diyorlar çünkü izmit ve sakaryada yerel medya bu konunun çok üzerine gidiyor.maalesef yıllardır müftülükte çalışan uzmanlar varken kızının atanması kendisininde bu konuya vesile olması ne kadar doğru tartışılır.ama konu din değil allahımıza şükür ki gerçek islama inanıyoruz ama bize dayatılmaya çalışan islama değil ve kişilerin günahları dinimizi bağlamaz.buradaki amacım din düşmanlığı değil aksine kendi yarattıkları dini bize empoza etmeye çalışanlara karşı verdiğim savaştır.cuma htbesinde eşitlikten adaletten vaaz vereceksin ardından kızının müftü yard.olmasını sağlayacaksın kimse kusura bakmasın böyle bir dünya yok.iş daha da kurcalanırsa işe nasıl girdiğine kadar gider oralarada artık girmeyelim.
  • siyasal islam en büyük bela ortadoğu'ya.
  • islam da dahil din tam olarak budur.
    dini çıkarı için kullanmayan dini anlamamış demektir.
    e tabi koca müftünün de dini anlamaması beklenemez.
  • ülkemizin komple prestij müzik'e bağladığının resmi olan atamadır.

haberi şu şekilde;

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan tarafından yayınlanan kararname ile kocaeli il müftülüğü’ne atanan sinan cihan’ın kızı ravza cihan'ın, aynı müftülükte müftü yardımcısı olarak görev yaptığı ortaya çıktı. yani kocaeli'nde baba-kız, müftü-müftü yardımcısı olarak görev yapacaklar.

sözcü linki
  • akşam bu başlığı görüp sinirden uyudum. (bkz: adana hafızlık kursu’nun hatıra fotoğrafı)

sabah kalktım bu başlığı gördüm yine sinirlendim. sonra çıkıp “gerçek din bu değil.” diye savunuyorlar. bu işte tam olarak bu.

yeni nesil inançsız oluyor diye açıklama yapıyorlar ya hah işte hep bunlar gibiler yüzünden. sonuna kadar haklılar. kendine müslümanlar sizi.
  • kamuda liyakat, eşitlik, adalet, dürüstlük esas alınmayınca torpil sıradan bir olay gibi kalıyor. hatta bir yerlerde tanıdığı olup da torpil yaptırmayanlar, ezik, aptal muamelesi görüyor. türkiye'de dürüstlük = eziklik.

kul hakkını susuz götürürsünüz kimse sesini çıkarmaz ama bira içince cehennemde yanacağınız iddia edilir.

torpil yapmak, en büyük kul hakkıdır ama kimse ses çıkarmaz. çünkü torpil olmadan hiçbir yere gelemeyeceklerini çok iyi biliyorlar.
  • ise nasil gidip gelecek acaba? adapazari-izmit ya hani..
    (bkz: jeep)
    (bkz: türbanlı bacı)
    simdi anladin mi icimize sinmeyen seyin aslinda ne oldugunu sayin amina kodugum?
  • ee bu ülkede damat bakan. neye şaşırıyorsunuz?
  • sorsan kutsal kitabımızda eşi dostu akrabayı koruyun yazıyor ondan yabdım der. balık baştan kokuyor.
hesabın var mı? giriş yap