• (bkz: hasbro yılbaşı reklamı rezaleti) nin ajansı. neden 1 yıl sonra gelip bunu buraya yazdım peki?

çünkü anladım ki yaptıkları işle o kadar övünüyorlar ki çekinmeden kristal elma’ya başvurabiliyor. daha da acısı bu iğrenç endüstri bu adamları ödüllendirip alkışlıyor. madem bu kadar başarılılar o zaman yazalım da tarihe not düşülsün.

(bkz: hasbro yılbaşı reklamı rezaleti)ne neden olan reklamla kristal elma almış ajans. bravo tebrik ediyoruz kendilerini.

not: bigu sağolsun öğrendik ki kurucu ortaklardan biri ödül aldıkları kategoride jürilerin arasındaymış. işte o haber

edit: reklamcılar derneği verilen ödülü geri almış. neresinden tutsan elinde kalıyor....
  • bir reklam ajansı.
  • hasbro yılbaşı rezaletiyle kristal elma'ya başvurma eylemini hayata geçiren ajans.

viralitelerine katkım bulunsun, sevaptır.

hayır cidden akıl tutulması filan yaşıyorlar heralde.

hasbro'nun bilgi ve onayı dahilinde mi mesela bu başvuru?

beraber "hobareyy" diye sevindiler mi?

ajansta çalışan müştemler "selam sevgili hasbro ekibi, kristal'i eve getirdikkk! çok eleştirildik ama cevabı kristalde verdik" filan şeklinde bir mail attılar mı mesela bugün?

şimdi kafalarını yastığa koyup rahat rahat uyuyorlar mı?

valla kötü niyetim yok, sadece basit bir merak benimki.

ya bi de müşteriler bence inhouse çözmeli artık reklam faaliyetlerini. "dışarı çıkanı, ajansla çalışanı ayak üstü düdüklüyolar" ne dersiniz?

mmmhhh evettt ohhh revizeeee...
hesabın var mı? giriş yap