şükela:  tümü | bugün
 • 3 şubat 2018'de afrin'de şehit olan kahraman askerlerimizden sadece birisi. türkiye'nin geleceği için vatan topraklarının ötesinde şehit düşmüştür.

  mekanı cennet ruhu şad olsun.
 • geçen sene kendisi el bab da şehit olan devresi için gözyaşı dökerken bugün bizler onun için üzülüyoruz kahroluyoruz. allah anasına babasına sabır versin.
 • canım kardeşim, şehidim...

  öncelikle cihangir’den bahsetmek istiyorum. o çok iyi bir arkadaş, yiğit bir asker ve gözünü kırpmadan canını verebilecek bir vatan evladıydı, verdi de. birlikte geçirilen zamanlar, o ağır abi ama bir o kadar da neşeli tavrı bir an olsun gözümün önünden gitmiyor. cihangir bu toprağın evladıydı, türk oğlu olmanın getirdiği erdem, şeref ve onuru fazlasıyla taşıyan; senin, benim canımızdı. hiç tereddüt etmedi giderken. ruhu şad olsun, kederli ailesi ve biz arkadaşları onu erken kaybettiğimiz için üzgünüz ama onun gibi cesur bir vatan evladına sahip olduğumuz için çok şanslıyız. bizi izliyor, burada.

  cihangirim! bugün 18 mart 2018, soysuz köpeklerin yuvalarını dağıttık, yerle yeksan ettik. o itlerin kan denizi senin bir damla kanına değişilmez. girdik, intikamını aldık. bir kama gibi ortadan yarıp yırttık, attık. kutlu olsun.
 • izmir büyükşehir belediyesi mustafa kemal sahil bulvarında küçükyalı'da tarafında yapılan altgeçide ismi verilmiştir. allah rahmet eylesin.
 • kendisiyle dayımın dükkanında tanışmıştık. müşterilere çay falan getiriyordu. zeki afacan bir çocuktu.
  o zaman ben üniversiteye hazırlanıyordum. o da ortaokuldaydı.
  dersane arıyorlarmış. senin dersane nasıl abi dedi. konuştuk anlattım. gidip kaydolmuş sonra. bir kaç kez aradık birbirimizi. sonra irtibat kesildi.
  geçen ramazan bayramında dayıoğulları bize geldi. aklıma geldi. cihangir vardı bir o ne oldu napıyor dedim.
  demez olaydım. subay olmuş; ortaokulda demişti subay olacağım abi diye. afrin'de şehit olmuş. ilk kez bedelli askerlik yaptığım için kendimden utandım.
  yaşça benden küçüktü. ama şimdi benden daha büyük, daha ulu. ruhun şad olsun cihangirim.
 • (bkz: #86053798)