• çöp
  • başakşehir altyapısından ziyade müjdat gezen sanat merkezinden yetişmiş gibi duran emek hırsızıdır.

marcao boşuna tokatlamamış demek ki bunu.
  • 9 canlı futbolcu. her maç en az 4-5 kere kurşun yiyor. tekrara bakıyorsun kurşun sıyırmamış bile. çok yetenkli bir kardeşimiz ama şu an kritik bir eşikte ya hem iyi futbolcu ve iyi bir sporcu olmayı seçecek yada burak yılmaz olacak,caner erkin, arda turan olacak. tercih kendisinin.
  • hokkabaz kerem dersek artık iyi olur.
  • futbolun tek yönünü oynayan oyuncu. hücumda herkes kötüyken dikkat çekiyor ama öte yandan takım savunması anlamında katkısı sıfır. takımımda olsa ve biz savunma yapıyor olsaydık onun o ırgalamaz havası beni deli edebilirdi. tokat atar mıydım bilmiyorum, ne de olsa profesyonel değilim :)
  • adam her maç doğrudan veya dolaylı olarak katkı yapıyor hâlâ beğenmiyorlar galatasaray'daki tek iş yapan oyuncudur fatih terim ve şenol güneş yüzünden kariyeri bitebilir yalnız şansını avrupa'da denemesi gerekiyor
  • (bkz: itici)
  • tipini karadenizlilere benzetiyorum. otomatik antipati yaptı bende bu durum. ayrıca çok top kaybediyor ve dürüst biri değil.
    t:top tepici.
  • bir dayak da bruma'dan yiyecek topçu. ama bruma abimiz marcao gibi ciddiye almadı bebeyi. ayrıca itici çok dayak yer bu.
  • çok komik bi çocuk lan bu, kasımpaşa maçının 88. dakikasını seyretmesi lazım herkesin bunun hakkında fikir sahip olabilmesi için. bi de yukarda allah var işaretleri filan yapıyor, aman allahım.
hesabın var mı? giriş yap