şükela:  tümü | bugün
 • aşmış bir yazar.
 • kendisiyle alakalı en ufak bir durum yokken celal şengör hakkında yazdığım basit komik bir entry sonrasında aniden konuyu 7 sülaleme hakarete kadar getiren ilgi budalası, özenti, ergen meriç. sözlükte dikkat çekip karı kız kovalamaktan başka bir amacı olmayan böyle hadsiz ağzı bozukları yazar yapınca görmemiş misali saldırmayı marifet sanıyorlar demek ki.

  sinirini bozmak istemeyenlere sadece 2 önerim var:
  (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)
 • son çomar büzücü.
 • daha önce hiçbir diyaloğumuz yokken yazdığım gayet normal bir entryde özetle "nusret başarılıdır, dünyada tanınan bir fenomen halni aldı. bu şansla açıklanamaz" dediğim için tarafıma özel mesaj atıp aşağıdaki cümleleri yazarak bilfiil hakaret eden bir şahıs. kendisine hiçbir cevap vermeden engelleyip buradan ifşa etmek istedim ki sözlük tarafından nasıl bir karakterde olduğu netleşsin.

  "yahu mal mısınız, para karşılığı mı yazıyorsunuz? hakikaten bu kadar gerizekalı nasıl olabilirsiniz ya? nusret gibi köylü kıroları dünyaca ünlü mü sanıyosunuz? amerikanın en cahil, en eğitimsiz varoş kısmı instagramda takip ediyo diye dünyaca ünlü mü olunuyo? şahenk ve yahudi ortaklar olmasa bakkal açamıcak köylü kırosunu amma abartıyosunuz. nusret 1 kazanıyosa şahenk 9 kazanıyodur bu ortaklıktan, gelmiş nusreti yalıyo amk malları ya"

  http://puu.sh/aiqf4/450efef150.png

  buradan afişe ediyorum çünkü sözlük böylesine ne idüğü belirsiz ve gereksiz tuhaf tiplerle doldu. görüyorum ki geçmişte de başka yazarlara aynı şekilde pisleşip özel mesajla saldırmış. üstteki yazara aynen katılarak bu hadsiz ağzı bozuk tipleme gibilerin sözlükteki varlığın sorgulanmasını sözlük yönetiminden diliyorum.

  ayrıca yukarıdaki özel mesaj yoluyla hakareti yüzünden de bugün başsavcılığa internet yoluyla hakaret nedenli şikayet dilekçemi verdim. ekşisözlük yönetimi de ilgili şahsın tüm bilgilerini savcılık kanalıyla paylaşıyor. yarın hakim karşısında dizleri titreyerk "vallahi kuzenim yazmış özür dilerim ne olur affetsin abüüüüüü" diye ağlayacak ama çok geç. asla geri adım atmayacağım ve başını ağrıtacağım.

  ayrıca ilgili yazısında sadece bana değil kamuoyunun "nusret" olarak bildiği nusret gökçe için de "köylü kırosu" gibi gıyaben hakaret ettiğini de aynı şekilde savcılığa ilettim. umarım bundan sonra attığı adımlara dikkat eder.