şükela:  tümü | bugün soru sor
 • aşmış bir yazar.
 • kendisiyle alakalı en ufak bir durum yokken celal şengör hakkında yazdığım basit komik bir entry sonrasında aniden konuyu 7 sülaleme hakarete kadar getiren ilgi budalası, özenti, ergen meriç. sözlükte dikkat çekip karı kız kovalamaktan başka bir amacı olmayan böyle hadsiz ağzı bozukları yazar yapınca görmemiş misali saldırmayı marifet sanıyorlar demek ki.

  sinirini bozmak istemeyenlere sadece 2 önerim var:
  (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)
 • daha önce hiçbir diyaloğumuz yokken yazdığım gayet normal bir entryde özetle "nusret başarılıdır, dünyada tanınan bir fenomen halni aldı. bu şansla açıklanamaz" dediğim için tarafıma özel mesaj atıp aşağıdaki cümleleri yazarak bilfiil hakaret eden bir şahıs. kendisine hiçbir cevap vermeden engelleyip buradan ifşa etmek istedim ki sözlük tarafından nasıl bir karakterde olduğu netleşsin.

  "yahu mal mısınız, para karşılığı mı yazıyorsunuz? hakikaten bu kadar gerizekalı nasıl olabilirsiniz ya? nusret gibi köylü kıroları dünyaca ünlü mü sanıyosunuz? amerikanın en cahil, en eğitimsiz varoş kısmı instagramda takip ediyo diye dünyaca ünlü mü olunuyo? şahenk ve yahudi ortaklar olmasa bakkal açamıcak köylü kırosunu amma abartıyosunuz. nusret 1 kazanıyosa şahenk 9 kazanıyodur bu ortaklıktan, gelmiş nusreti yalıyo amk malları ya"

  http://puu.sh/aiqf4/450efef150.png

  buradan afişe ediyorum çünkü sözlük böylesine ne idüğü belirsiz ve gereksiz tuhaf tiplerle doldu. görüyorum ki geçmişte de başka yazarlara aynı şekilde pisleşip özel mesajla saldırmış. üstteki yazara aynen katılarak bu hadsiz ağzı bozuk tipleme gibilerin sözlükteki varlığın sorgulanmasını sözlük yönetiminden diliyorum.

  ayrıca yukarıdaki özel mesaj yoluyla hakareti yüzünden de bugün başsavcılığa internet yoluyla hakaret nedenli şikayet dilekçemi verdim. ekşisözlük yönetimi de ilgili şahsın tüm bilgilerini savcılık kanalıyla paylaşıyor. yarın hakim karşısında dizleri titreyerk "vallahi kuzenim yazmış özür dilerim ne olur affetsin abüüüüüü" diye ağlayacak ama çok geç. asla geri adım atmayacağım ve başını ağrıtacağım.

  ayrıca ilgili yazısında sadece bana değil kamuoyunun "nusret" olarak bildiği nusret gökçe için de "köylü kırosu" gibi gıyaben hakaret ettiğini de aynı şekilde savcılığa ilettim. umarım bundan sonra attığı adımlara dikkat eder.
 • boş adamdır. yazdığınız entry'e emir cümlesiyle başlayan bir cevap atar. sen kimsin de emir veriyorsun diyince de küfürler yağdırır. bomboş bir karaktere sahiptir.
 • sozlukte gordugum en aptal yazarlardan biridir, sike surulecek akli yoktur!

  iq konusunda ciddi test uygulanmalidir sozlukte ve boyle zavalli adamlar ne yazik ki yazar olmamalidir!

  bilmedigi konularda yorum yapan dangalagin biridir!

  durduk yere mesaj atip abuk subuk konusup ne yazdigini bilmez ayrica bosuna cevap vermeyin engelleyin gecin bilal e anlatir gibi de konussaniz sizi anlamayacaktir!

  kufurlude konustum ondan da anlamiyor!
 • nusret gökçe başlığında sıçtığı #81535088 numaralı entry'si üzerine kimmiş bu hıyar diye başlığı altına gelmem üzerine, daha önce de nusret ile ilgili olumlu görüş içeren entry girenlere küfür ve hakaret dolu mesajlar yolladığını gördüğüm, lağım ağızlı, boş beleşin önde gideni tip.

  sırf nusret'i kıro, cahil vb. gibi sözlerle aşağılamak için nusret gökçe başlığı altına 2017'den bu yana bir dünya entry döşemiş. (#72969371), (#76728950), (#76734056), (#76764582), (#81535088). sıçtığı entryler yetmemiş, başlık altında olumlu entry yazanlara küfürler hakaretler yazmış. kısacası mesaisini adeta nusret'i gömmek için harcamış.

  bizim memlekette nusret gibi adamlar gündem için çıtır çerez malzemedir, bir şov yapar ve iki gün konuşulur geçer. bir sonraki şovuna kadar da kimsenin umrunda olmaz. kimsenin nusret'i gözünde inanılmaz büyüttüğü falan yok. ancaaak, yine bizim memlekette meşhur bir deyim vardır. birisi ile gereksiz yere çok uğraşınca "ananı mı sikti" derler adama. sanırım bu deyim bu noktada tam oturuyor.
 • sekuler taklidi yapan eski cemaatci yazar.

  (#85260105)

  sozlukte tribunlere oynamayi sever, nabza gore serbet verir, ataturkculere ataturkcu, kurtlere ozgurluk savascisi, feministlere meric, veganlara raw foodcu taklidi yapar.

  (bkz: alkıslarla yasıyorum)
 • günah defterine mürekkep değmemiş aziz insanlar için bile negatif şeyler yazabilen bu delikanlının ekşi sözlük'teki yegâne görevi, "çoğunluğun sevdiği, sempati beslediği, saygı duyduğu şahsiyetlere olumsuz, acımasız yorumlar yaparak dikkat çekmek." onu çok okunan, çokça yazılan başlıklarda sık aralıklarla görmemizin ana nedeni de bu. yazdığı entry'lerle milletin sinirlerini hoplatmak, ahaliyi deli etmek, düzenli bir biçimde eksilenmek, en kestirme yoldan dikkat çekmek.

  ekşi sözlük'ün içine eden tayfa, bu ve bunun gibiler işte. sözlüğe en ufak bir katkı sağlamadıkları gibi, iki gıdımlık sözlük keyfimizin de içine ediyorlar affedersin. milletin ak dediğine kara, pozitif dediğine negatif diyerek, kendi çaplarında eğlenen bu cins insanların allah gani gani belasını verir inşallah!

  bu elemanı takip eden 22 kişi var bir de... 22 tane beyinsiz, koca sözlükte başka takip edecek kimse yokmuş gibi bu adamı takip ediyor. ekşi sözlük'ün iyi yazarları niçin artık yazmaz diyoruz bir de değil mi? yazmaz tabii abi. bu ve bunun gibi "çocuklar" burada saçmaladıkları müddetçe yazmazlar!

  engelle, başlıklarını da engelle, takılsın burada kendi halinde...
 • ben bu yazarın nickaltını okumadan kendisiyle gereksiz bir ikili diyaloğa girdim.

  eğer bu yazar ile ikili diyaloğa girmeden önce nickaltını okuyan suser varsa diye insaniyet namına görevimi yapmak için yazıyorum bu satırları.

  bu yobaza kaç yaşındasın diye sordum. yaşını söyleyemeyecek kadar özgüvensiz.

  özgüveni olmadığı için hayattaki en büyük başarısı, klavyenin arkasına sığınıp hiç tanımadığı bir insana özel mesaj ile küfür etmek.

  bu yobaza kibarca yazdığım özel mesaj sonrasında bana verdiği cevap şu:

  "-haha siktir amk islamcı yobazı seni"

  uzun uzun yazmaya gerek yok. akpli bir çomar ile tartışmak ne kadar gereksiz ise bu yobaz ile tartışmak da o kadar gereksiz. tuvalette sıçacağınız 10 dakika bile bu yazar ile tartışacağınız zamandan çok daha değerlidir.
 • sığ bilgi, popüler olma güdüsü, düşük profil üslup. sanırım liseli