• muharrem ince için değil ama genel olarak taraf değiştiren akp'li olarak düşünürsek benim de merak ettiğim konu.

tv yayınlarında coşkulanıyoruz, umutlanıyoruz, capsler hazırlayıp gülüyoruz. en son haber turk yayınından sonra coşkuya kapılıp sosyal medyada akp'lilerin yazdıklarını okumak istedim.

4. köprü, suriyeliler meselesi, hiç projesinin olmaması* vs... bunun gibi konularda ne küfürler, ne aşağılamalar dönüyor. orada da coşku, capsler, gülüşmeler var. asla değişmeyecek bir düşünce yapısı var. düşünce değil düşünce yapısı.

sanıyorum tanım boş küme.
  • olmaz zannetiğim haberler ama duyunca şaşırıyor ve mutlu oluyor insan
  • yıllardır akp'ye oy verenlerden ziyade, akp'li ailede yetişmiş ancak ailesine göre daha fazla okuyan, araştıran veya en azından lise-üniversite ortamında farklı fikirlerle ve kişilerle iletişimde bulunan gençlerin (ki çoğu ilk oyunu kullanacak olan milyonlarcası var) yapabileceği durumdur.

yoksa şuan tayyip erdoğan çıkıp açık açık "ben sizi kandırdım" dese dahi, "yok inanmam, kesin bu da fetö oyunu" diyecek milyonlar var. çünkü adam bunu kabul ederse yıllardır aldatıldığını da kabul eder ki bu imkansıza yakındır.
hesabın var mı? giriş yap