şükela:  tümü | bugün
  • henüz ortaya çıkmamış ve bir süre daha çıkmaması halinde kendisini zora sokacak vaatlerdir.

bugüne kadar bütün konuşmalarını dinledim. sarayı üniversite yapacağız ve gençlere 500 tl harçlık vereceğiz dedi başka bir şey demedi.

bu ülkenin sorunu sarayın üniversite olmaması mı? çık biraz ekonomiyi nasıl düzelteceğinden bahset, yapacağın yatırımlardan bahset. akp'nin iyi yaptığı ama yetersiz olduğu, daha da geliştireceğin şeylerden bahset.

savunma sanayi için neler yapacağını anlat. helikopter, tank, gemi, iha yapmışız. üstüne koy sen de. ama uçma.

hangi ülkelerle nasıl ticari ilişki kuracaksın, kabinede hangi uzmanlar olacak, bu kişilerin vasıfları nelerdir anlat arkadaş. türkiye senin başkanlığında ne üretecek mesela?

akp döneminde hızlı trenler yapıldı, hala devam eden projeleri var. eksikliklerini söyle, nasıl düzelteceksin anlat. anlatırken yapılanı yerme, üstüne koy. demiryolu politikanı dinlemek istiyorum.

hitabetin çok güçlü, kitleleri iyi gaza getiriyorsun ama konuşmalarının içi dolu değil. eleştirilerini yeteri kadar dinledik, biraz icraat lütfen.

bir de bu benim şahsi görüşüm, otobüs şöförüne devam et kaptan gibi şeyler deme. bu iş ekip işidir. otobüsün ne zaman hareket edeceğini birinin organize etmesi lazım. kameralar çekerken küsüp asansörden inme. aynı görüntüyü recep tayyip erdoğan verir miydi sence?
  • (bkz: atatürk havalimanı'ndan central park yapmak) koy bunu vaatlere, istanbulu coştur ince.
  • birilerinin maliyetlerini hesaplayip toplamasi gereken liste..