• saçmalayabilir arkadaşım insandır sonuçta ve prompter kullanmamaktadır. benim muharrem incenin içtenliğine ve vaatlerini elinden geldiğince yerine getireceğine inancım tam.

https://m.youtube.com/watch?v=_we-5q0vjyc
  • ekonomik vaatleri saçma bulan sığırların saçma argümanı.

ne vaat versin adam? akşamları size gelip temizlik yapıcam, yemek yapıcam mı desin? mal mısınız taklit mi yapıyosunuz belli değil amk.
  • henuz kiraathane seviyesinde sacmalamamistir, bu yonde gidecek cok yolu var.

baslangic duzeyinde bile sayilmaz ustanin yaninda.
  • bunlar 1300 lira asgari ücretide imkansız vaad deyip haziranda başını alınca kasım seçiminden önce 1300 yapmışlardı
  • yahu ülkede üretim ekonomisi lafını siyasette on altı senedir ilk kez duyduk, eğitim konusunu gerçekten ciddiye alan bir adayımız oldu ama yetmiyor işte, çünkü adamın beklentisi beleş. beleş vaad edilmedi mi kafası almıyor, çalışıp kazanma derdi yok kütlenin, ben durayım sırf birini tanıyorum diye para versinler, iş versinler, ihale versinler, çay versinler, çorba versinler derdi var o ne yapsın. dolayısı ile çalışan layık olan yapacak kazancak dedin mi saçmalık geliyor normaldir.
  • allah yerine koydukları reis , prompter bozulunca tek kelime etmeden öylece bakakaldığı için ; tvlerde promptersiz suflörsüz konuşan biri tabi ağır gelecektir.durun bakalım neler göreceğiz daha .
  • "rahmetli özal köprüyü sattırmıyordu, komünistlerler ve iç mihraklar satarız diyordu."

bilmem, anlatabildim mi.
  • o iş öyle değil, şöyle; zaman geçtikçe ak itleri bir korku sarması.
  • oğlum boş atmak yerine gidin de cv'nize yazacak üç beş sertifikadır eğitimdir onlardan edinin. zira ak trollük pek kayda değer bir iş tecrübesi değil, işsiz kalırsınız uzunca bir süre.
hesabın var mı? giriş yap