• mali müşavir bir arkadaşımın kendi sayfasında paylaştığı konularla uzun süredir haberdar olduğum topluluk.
    ben de mesleğimde muhasebe ve raporlama ile uğraşıyorum. ama yine de bu topluluğun facebook'taki en sıkıcı ortam olabileceğini düşünüyorum.
  • an itibariyle 80.000 den fazla takipcisi ile en buyuk mali musavirlik muhasebe bilgilerinin paylasildigi facebook grubudur kendisi. benim grubum degil ama kendisi ovguyu hakeden bir gruptur her mali musavirin destegini almalidir
  • sn. serkan atasoy öncülüğünde kurulan bilgi paylaşım platformudur. kendisini ilerleyen yıllarda güzel yerlerde göreceğimizi umuyoruz. mesleki anlamdaki mücadelesini destekliyoruz.
  • üyesi olmamakla birlikte tanıdığım insanların üye olduğu, mali müşavirlik mesleğ adına faydalı işler yapmak için çırpınan, meslek mensuplarına iş bulma, eğitim ve benzeri bir çok alanda sosyal medya üzerinde örgütlenerek bir şeyler yapmaya çalışan, farklı niyetle üye olanlara sayfalarını kapattığı için temiz bir üye profiline sahip, takip edilmeyi hak eden oluşumdur.

son kampanyaları da temmuz 2018 dönemi beyanname sürelerinin uzatılmasıyla ilgilidir. umarız başarılı olurlar.
hesabın var mı? giriş yap