• formula 80 evolution adlı ürünleri avrupada yılın çalkalaması (?- shake) seçilen firma. ancak ne kadar çalkalasan da toz sıvıda çözünmüyor.
  • muz aromalı protein barları muhteşem olan, sporcu besinleri üreten firma.
  • 2.5 aydır kullanıyorum.ürün iyi fakat aroma olarak çok kötü bir tadı var.ayrıca aşırı derecede köpüklenmesi ise iyice can sıkıcı olabiliyor.yani nerdeyse bir porsiyonunu 1 litre su ile içiyorsun mecbur.ama dediğim gibi iyi ürün.gayet etkili ve antrenman sonrası da toparlanma ve hızlı protein ihtiyacını karşılamak için birebir.
  • 25 gramlık protein barları zararlı mı merak ettiğim marka. henüz 8 aydır spora gidiyorum ve ilk başta 25 kg vermem gerekti. o kiloları verirken de kas kaybı yaşamışım. şimdi onları almak ve artırmak için takviye alıyorum bundan. iyi midir bilen varsa ya da başka önerileri olan varsa yeşillendirilmeyi bekliyorum.

edit: şimdi aklıma geldi çikolatasının tadı çok güzel. bu kadar güzel bir şey sağlıklı olamaz. *
  • harika bir alman teknolojisi. kullandığım tüm protein tozları içerisin de en iyi onarım gücüne sahip protein tozu. oldukça memnun kaldım.
    t : alman menşeili supplement üreticisi.
  • türkiye'de satılan en güzel protein bar markası. hindistan cevizi olanını cocostar canavarı olan ben bayılarak yiyorum. tanesi 40 lira olmasa iyi çocuk aslında.
  • spora yeni başlayanlar için hangi konuda olursa olsun destekleyici ürün konusunda fazlasıyla başarılı üretici. özellikle kilo almak isteyip destek ürünü isteyenlere multipower mass gainer aşırı şekilde önerilir. içerisindeki protein miktarı sadece protein tozu diye satılan ürünlerden bile fazla. (ölçek kullanım oranı olarak)
  • almanya merkezli bir supplement markası, ürünleri gerçekten kaliteli; protein tozunu içerken üst seviye bir ürün tükettiğinizi size hissettiriyor, özellikle türk markalarından geçiş yaptıysanız bu his daha da kuvvetli oluyor. vanilla latte aroması da müthiş, herkese tavsiye ederim.

reklam gibi bir entry oldu ama markayla hiçbir alakam yok :)
  • 50 gramlik protein barlarinin icinde 25 gram protein bulunan protein bardir. hindistan cevizli olaninin tadi efsanedir

edit: ayagimi incittigim icin bir sure spora ara verdigim icin elimdeki stoku ilgilenen arkadaslara verebilirim
  • bugüne kadar kullandığım tüm ürünlerinden memnun kaldığım marka. ancak fit active toz içecek son zamanlarda zor bulunur oldu. özellikle karışık meyvelisini bulamıyorum.
hesabın var mı? giriş yap