• rusya/moskova mağazasına girdiğimde beni alış veriş krizine sokan mağaza zinciri. yakında 17 mağaza ile türkiye pazarına gireceklerini işittim. kozmetik, hediyelik eşya, elektronik aksesuar gibi ürünleri çok uygun fiyatlara sunan, modern kore pazarı anlayışına sahip bu mağazalar özellikle kadınların çok canını yakacağa benziyor, bekleyip görelim.
  • nautilus'da açılmış koreli ıvır zıvır mağazası. rakibi japon minisoya göre fiyatları bir tık daha pahalı olan yer. mesela miniso'da 3 kalem 10tl civarı iken mumuso'da 1 kalem 9.90. al benisi çok olan bir sürü ürünü var ama fiyatlarını miniso kıvamına çekerse daha şukela olacak.
  • ankara ankamall şubesinden 60tl'ye şarjlı led çalışma lambası alıp beklediğimden daha çok memnun kaldığım, ürünlerinde "sevimli koreli dokunuşu"nu hissettiren 3. dalga züccaciye mağazası.
  • miniso'nün iade almayanını yapmışlar.
  • ne garip kore dükkanı. paketleme falan renklere göre dizmeler vs. çoğu şeyin de ne olduğunu anlamadım valla. oturup bi ayrıntılı incelemek lazımdı. görünüş olarak beğendim ama kalite nasıldır hiç bilmiyorum.
  • ankamall mağazasından kendime işe yemek götürme çantası aldığım kore markası. gayet sevimli ve bence uygun fiyatlı ürünler vardı. şans verilebilir.
    hemen giriş katta, migrosun yanından giriliyor.
  • on numara beş yıldız bi tükan...

uzakdoğu zımbırtıları bana daima sempatik gelmiştir, içine girince çıkasım gelmiyor... inşallah böyle girişimler türkiye'de daha da çok yer alır...

muji'yi de çok severdim... iyiler erken gidiyor bu ülkeden azizim, bari mumuso'nun koymetini bilin...
  • içinde kalemden tutun sarj aletine kadar seçenek var. farklı bir konsepte sahip mağazalar zinciri.
  • aloeveralı yüz spreyinin cildinizi pambıh gibi yaptığı sevimli tükkan.
  • mumuso bir kore firması değil, kore gibi davranan bir çin firmasıdır. satılan ürünlerin çoğu, ünlü kore ürünlerinin replikalarıdır. hatta ürünler üzerindeki korece yazılar bile berbat bir çevirinin ürünüdür.
    sadece türkiye'de değil dünyanın birçok ülkesinde mağazası olmasına rağmen kore'de bir tane bile mağazası bulunmamaktadır. adamlar olmayan bir şirketin bile kopyasını yapmışlar. bu çinlilerden korkulur.
hesabın var mı? giriş yap