• böyle giriyorsun herşey var ama hiçbirşey yok.
  • aloeveralı yüz spreyinin cildinizi pambıh gibi yaptığı sevimli tükkan.
  • buradan aldığım berenin etiketinde made in turkey yazıyor. öyle bir koreli, bedenim aynıyla vaki.
  • uzun süre önce türkiye'den çekilmiş kore görünümlü çin mağazası.

buradan tüy toplayıcı almıştım, rulo olanlardan. başka hiçbir derdim yokmşu gibi yedeklerini de stoklamıştım. gün geldi, yedekler bitti şimdi rulo kabının içine koyacak rulom kalmadı ve piyasadaki ürünlerin hiçbiri 100x35 mm boyutunda değil. oysa kapaklı, yapışkanı kurutmayan çok güzel kabı vardı. bir mağazanın türkiye'den çekildiğine bu kadar üzüleceğimi hiç düşünmemiştim.

ayrıca yerine açılan yoyoso mağazaları insanı mumuso kadar tatmin etmiyor. keşke hiç gitmeselerdi.
  • ankamall mağazasından kendime işe yemek götürme çantası aldığım kore markası. gayet sevimli ve bence uygun fiyatlı ürünler vardı. şans verilebilir.
    hemen giriş katta, migrosun yanından giriliyor.
  • on numara beş yıldız bi tükan...

uzakdoğu zımbırtıları bana daima sempatik gelmiştir, içine girince çıkasım gelmiyor... inşallah böyle girişimler türkiye'de daha da çok yer alır...

muji'yi de çok severdim... iyiler erken gidiyor bu ülkeden azizim, bari mumuso'nun koymetini bilin...
  • nautilus'da açılmış koreli ıvır zıvır mağazası. rakibi japon minisoya göre fiyatları bir tık daha pahalı olan yer. mesela miniso'da 3 kalem 10tl civarı iken mumuso'da 1 kalem 9.90. al benisi çok olan bir sürü ürünü var ama fiyatlarını miniso kıvamına çekerse daha şukela olacak.
  • miniso'nün iade almayanını yapmışlar.
  • doğrudur. çinli bir firma pazarlama stratejisi olarak kore ismini kullanmaktadır.
    ilgili reddit linki
  • eskişehir şubesi kapanmış tükan...

üzüldüm valla, farklı ıvır zıvırlar vardı, alıyordum da...
hesabın var mı? giriş yap