• dersim'in gururu.
  • tunceli’nin ovacık ilçesinde bulunan munzur gözlerinden temin edilen ph değeri çok iyi olan bir su markasıdır. tunceli seviciliğim olsa da tarafsız olarak değerlendirsem bile en iyisidir.
  • daha kalitesiz suyu ancak çamura karışmış dere kenarlarından bulabilirsiniz. besini övdüler anlamıyorum. (bkz: erikli) su varken hadi geçtim, hayat ve pınar su bile çok çok üstün bu musluk suyundan.
  • sadece su değil gittikleri tunceli'ye dünyanın en güzel yeri gibi anlatırlar bak şelale derler sanki tek şelale orada , bak munzur derlere ben munzura bakınca göz alıcı birşey gormem misal , bazen izletirler bana klâsik dağ taş
    ama çok az insan yaşadığı için özgürlük duygusu yoğun basıyor galiba .

tunceliler tarafından bu kadar methedilip çoğunun tunceli'nin yaşamadığı bir yer
  • tüm sular ro(reverse osmos) sudur. kimsenin götü yemez ro yapmadan suyu satamaz çünkü ro sudaki mikrop ve mineralleri tutar. suda mineral olmayınca mikro organizmaların tutunacağı bir şey kalmaz ve üreyemez.
    bazı firmalar ro dan sonra daha kaliteli filtreler kullanıp tekrar tatlandırır.
    400-500 tl ye markasız bir su arıtıcı alın işinize bakın.
  • şimdiye dek 2 iyi su içtim.biri erzincan ekşisuyun suyu.diğeri de dağdelen.geriside tırt.
  • senelerdir icerim, cunku ana bayisi bize yakin, yani bulunmasi zorken bile rahat rahat bulurdum, ancak suyun tadi yaz aylarinda maalesef bozuluyor, buna en buyuk etken, (fabrikanin da kabul ettigi) tunceli, istanbul arasinda ki uzun lojistik sureci ve depolama da gunes altin da durmasi, malum su dedigimiz sey havaleli bir urun ve ister istemez acik alanlar da depolaniyor kismen ve yaz aylarinda plastik kaptan oturu suyun tadi bozulabiliyor.
  • çok gelişmiş bir damağa sahip olmamak ile birlikte içtiğim en iyi su diyebilirim.
    suyun geldiği yerde sanayi ve tarımsal ilaç olamaması suyu lezzetli yapıyor diye düşünüyorum.
  • su gibi sudur
  • sırf adından dolayı asla içmediğim, içmeyeceğim su.
hesabın var mı? giriş yap