• 1. dunya savasi yillarinda abd de satisa cikarilmis,artik piyasada olmayan eski bir turk mali sigara.
  • yazmasam ayıp olacak, bişi paylaşmam lazım. c vitaminli leke giderici bi serisi var murad'ın. tam ağzımın kenarında, oynamak suretiyle o bölgeyi yara yaparak epey kahverengi bi leke sahibi olmuştum. ne denediysem geçiremedim. ta ki bu c vitaminli ürünlere kadar. birkaç günde geçirdi lekeyi. vay anasını!

edit: bu entry üzerine çok mesaj aldım, bir şeyi belirtmek istedim. bendeki leke yeni oluşmuştu(bu önemli bi ayrıntı), birkaç hafta geçirmek için çeşitli yöntemler denedim işe yaramadı. sonra murad'ın bu ürünü cidden işe yaradı. bir ay kadar kullandım ve bıraktım çünkü lekeyi daha önce dediğim gibi birkaç günde geçirmişti. uzun süreli var olan lekelenmelerde daha uzun süre kullanmak gerekebilir, bilemiyorum.
  • 1900'lerin başlarında bir dönem dünyaya türk tütünü olarak pazarlanan türk-mısır tütünlerinin karışımı bir içeriğe sahip olduğu söylenen sigara. internette çok ilginç vintage reklam posterlerine denk gelebilirsiniz. hatta bir posterde yer alan "the world's most famous and largest selling high grade cigarette" lafı çok iddialı geldi bana, "dünya'nın en meşhur ve en çok satan yüksek kalitesi sigarası".

günümüzdeki karşlılığı muratti değildir umarım ya.

posterlerden bazıları,
    mesela. google görsellerden daha fazlasına ulaşılabilir.
  • yağlı ciltler için üretmiş oldukları oil control mattifier adlı hem güneş koruyuculu hem nemlendiricili (benim annem hem aşçı, hem öğretmen der gibi oldu evet) ürünü inanılmaz başarılıdır. mucizedir, mükemmeldir. 8 saat yağlanmayı önlediği söylenmektedir ki doğrudur. özellikle bu sıcak yaz günlerinde güneşten koruyucu krem sürmek yağlı ciltler için daha da eziyet olurken bu ürün hem cildinizi güneşten koruyor, hem nemlendiriyor hem de cildinizin yağlanmasını önlüyor. ürünleri pahalı evet, ancak gerçekten işe yarıyorlar. farklı markaların 5-10 ürününü alacağınıza bu markanın birkaç ürününü alın, gönül rahatlığı ile kullanın derim.
  • el kremini kullanıyorum ya psikolojik olarak o kadar para verdiğim için mükemmel olduğunu düşünüyorum bir el kremine ya da gerçekten çok iyi. arkadaşıma ellerime bakar mısın pamık gibi di mi ya dedim. normal el tamam allah var kuru filan değil kış vakti ama pamuk gibi nedir dedi. kıskanç mısın ya diye triplendim. tam olarak doğru değil ellerim resmen pamuk akajsjksldl. hatta sanırım bu entryi ellerimin pamuk gibi olması yüzünden tuşlara basarken zorlandığım için zor yazıyorum.

suya dayanıklılı güneş kremi de mükemmel. o cidden dev mükemmel.
  • essential-c eye cream adlı ürünü göz çevreme her sürdüğümde yanmaya ve hüngür şakır ağlamama sebep olan markadır.
  • 2.abdülhamidin makam faytonu.
    tofaş o allı morlu muratları üretirken sanmayın ki ismi fiat'tan kopye etmiştir.
    öz be öz murad 131'dir onun çıkış noktası.
    2 beygir gücündeydi.
  • strawberrynet.com'da gayet makul fiyatlara satılan marka, üstelik 3 üründen fazla alınca ekstra 5% indirim de yapıyorlar. türkiye bazlı sayfasında cilt tipi belirme şablonu oldukça standart bir şekilde hazırlanmış. karmaysa şu, yağlıysa bunu kullanın vs gibi. ancak http://www.murad.com/ a girdiğinizde cilt tipi belirleme konusunda ayrıntılı sayılabilecek sorularla yönlendiriliyorsunuz ve de size özel cilt tedavi reçetenizi mail adresinize yolluyorlar ki bana bu daha efektif bir uygulama gibi geldi. temizleme, tonik, nemlendirici ve bakım için temel ürünlerin toplamı aşağı yukarı 200-250 ytl arasında. uzun süre kullanılacağı düşünülürse, sağlıklı bir cilt için çok da pahalı bir yatırım değil * *.
  • akne ile savaşmaktan bitkin düşmüş herkese rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir acne complex kit vardır ki murad bey bu set ile konuyu aştığını kanıtlamıştır. üstelik 4 parçadan oluşan bu set strawberrynet.com'da 82,50 ytl' ye satılıyor.
hesabın var mı? giriş yap