• (bkz: kemçük)
  • mimar ve 'istanbul'un kadim sırları' kitabının yazarıdır.
  • tanıdığım en güzel insan. upuzun canlı saçlarını kıskanmamın yanı sıra çocukken hayran olduğum manisa tarzanı
    'nın benim için ete kemiğe bürünmüş hali. kendisini mimar olarak tanımama rağmen sürekli başka başka yönlerini keşfediyorum. 'istanbul'un kadim sırları' adlı eserin yaratıcısı, doğa sevdalısı, macera tutkunu...

insanın hayatıma giren güzel insanlar sıralamasında en üst sıralarda yer alacak kişi...

bir de şu aralar gelenekselleşen büyük macera (https://www.facebook.com/…otif_t=plan_mall_activity) etkinliğinin heyecanı içinde...
  • bu gün yayınlanan zirveyi zorlayanlar adlı programda isviçre'li bayan konuğuna ölümüne yürümüş olan şahıs.kadının karşısında heyecanını hiç saklayamadı. geçirdiği ufak krizleri toplamaya çalıştı bu yüzden konudan konuya atladı .sonuç olarak programda kopmalar oldu. zavallı konuk da ne yapacağını şaşırdı.
  • kadim bilgilerin teknolojisi konusunda güzel bilgiler ya da varsayımlar üreten insan.

vakti olan varsa programı buradan izliyebilir
  • tv 5 te yayınlanan gizli dosya programında resmen döktürmüştür.yaşadığımız salgın ile ilgili çok farklı bir pencere açmıştır.
  • sohbetlerini dinlemeye doyamadığım insan. az ve öz konuşması , haddini bilmesi, kararında mütevazilik; az rastlanır erdemler bunlar.
    kadim tarih konularına hakim, ayrıca beyin, bilinç , insan davranışları konusunda rehber alınacak kadar donanımlı kişi.
    tanışmak istiyorum. umarım kısmet olur.
  • geldiği yeri unutmayan, ne dediğini bilen güzel insan. land rover hastası güzel adam. birlikte kuzey kıbrısta kamp yapmayı iple çektiğim.
  • tanışmayı çok istediğim, çok yönlü, az konuşan çok şey söyleyen uranüslü bilge
  • az önce göbeklitepe'nin çul çaput bağlanan ağaçtan dolayı keşfedildiğini söyledi ? aydınlandım maşaşaiaiia
hesabın var mı? giriş yap