• yeni teklisi "won't stand down" ile eski muse tadını tekrar bünyelerde hissettiren güzide müzik grubudur.
  • kötü yazanlar, delirmişsiniz siz! doyamadım olm şarkıyı dinlemeye. bildiğin doyamadım. ne kadar uzun zamandır bu kadar güzel şarkı dinlememişim şimdi farkettim!

muse - won't stand down şiddetle tavsiye edilir..
  • 2002 ve 2006 da geldiklerinde türlü nedenlerden gidemediğim için hala derin pişmanlık duyduğum ingiliz alternatif rock grubu.
    won't stand down dinledikçe güzel gelen başarılı bir single.
  • her seferinde şaşırtmaya ve üzerine koymaya devam ediyorlar. 2000li yillardan gelipte hala boyle üretken populer bir grup daha yok. 2-3 yılda bir albüm çıkarırlar. başta sevmediğim daha sonra bayılarak dinlediğim çok muse şarkısı var. won't stand down bunlardan farksız.
  • the dark side ile insanın ağzına sıçan grup.

şarkı, çaldığı yaklaşık 4 dakika boyunca sizi hız yapmaya teşvik edip bütün sorumluluklarınızdan kurtulduğunuz hissi yaratıyor. kaçtığınız bu gerçek dünya tamamiyle geride kalmış gibi anlık bir mutlulukla içinizi dolduruyor. bütün hayalleriniz, sanki yolun sonunda sizi bekliyor. ta ki ayağınızdaki zincir gerilip, sizi durdurana kadar.

break me out, break me out
    let me flee.
    set me free.
    save me from the dark side
    set me free..
  • 2005 yılından beri aralıksız dinlediğim; ingiliz arabesk müziği dalında damardan muazzam zevkler zerk eden, insanın içini bir hoş eden, bir başka çoşturan, patlatan, içimdeki sancı bir hoş dedirten, önce şahlandıran, at gibi kaldıran, sonra it gibi oturtan, ilk albümleri showbiz'den başlayarak istisnasız her albümünü zevkle dinleyebileceğiniz, ileri zaman diliminde de çocuklarımıza mozart yerine bu grubu dinlemeleri yönünde tavsiyeler ve teşvik edici eylemler içinde bulunacağımıza kanaatim odur ki kesin gözüyle baktığım ve bakacağınıza ve baktıracağınıza ve hatta ve hatta, belki de, çoktan baktırdığınıza emin olduğum aşmış, yarmış, arşa çıkmış ingiliz alternatif rock grubu!
  • son single'da hafiften imagine dragons'a bağlamış, biraz metal ile muse tadını da birleştirip hoş bir ürün ortaya çıkarmış.
  • çok değişik bir şey. kesinlikle metal değil bu onun alternatif bir türü gibi. muse bu, evet muse!!
  • "won't stand down" single'i bana kendilerini tekrar hatirlatmis ve bi muse dongusune girmeme sebep olmuslardir. elektronik muzigin bu kadar yayginlastigi bi donemde neden eski populerliklerini kaybettiklerini merak ediyordum bir zamandir ama farkli bir album ile gelip eski gunlerine geri donebilirler gibi bir hissiyata kapildim.
  • muse sonunda elektronik aşkını biraz sertleştirmeyi akıl etti dedirtti.

alternatif rock grubu olarak ölümüne dinlediğim lise dönemlerinden sonra çok uzun süre ara vermiştim kendilerine ama won't stand down ile öze dönüş hissediyorum. hatta metal serpiştirmişler.

ulan bunlar da poppy gibi oldu oha.

matt bellamy abim ama senin sesin ölene kadar böyle tiz kalacak mı sen nasıl bir abimizsin.
hesabın var mı? giriş yap