• o an dinlediğiniz şarkının sözlerini bulup getiren şahane android uygulaması.
  • spotify'a eklenince tadından yenmeyen uygulama. sözleri olmayan şarkıları siz de ekleyip senkronizasyonunu da ayarlayabiliyorsunuz.
  • yıllardır şarkıların sözleri için tunewiki'yi kullanmış bir insan olarak; kendisini keşfedince çok daha fazla sevdirmiş olan uygulama. arayüzü oldukça güzel. gözünüze gözünüze reklam da sokmuyor bu program. oldukça sevilesi.
  • sözlerini bulamadığı şarkılarda "justin bieber bu şarkının sözlerini çaldı" demesi sebebiyle bağrıma bastığım uygulama.
  • aradığınız şarkının sözlerini bulamayınca;

`lady gaga borrewed our lyrics and is using them as a hat`

`well this is embarrassing... it happens to everyone once in a while` gibi seyler söyleyen sempatik

uygulama.
  • spotify raki ise kendisi peynirdir, kavundur. insan bildigi sozler bile olsa kullaniyor he.
  • spotify'da zırt pırt çıkan bildirimleri olmasa daha bi tadından yenmeyecek.
  • müzikle eş zamanlı olarak akıttığı sözlerle, müzik dinlemeyi çok tatlı bir boyuta taşıyan olmazsa olmaz android uygulaması. tek olumsuz yanını, artık ekranı müzik dinlediğim sürece açık tuttuğum için şarj problemi olarak gösterebilirim. ayrıca, pro versiyonunda yer alan ekolayzırla daha da renklendirilebilir.
  • galaxy note 2 mde yeterli depolama alanı yok hatası alıyorum. bir türlü çözüm bulamadım. varsa bilen yeşillendirsin. not: cihaz root lu
  • databaseinde 6 milyondan fazla şarkı sözü varmış. dünyada o kadar şarkı mı var lan? arada ben de amme hizmeti olarak yüklüyorum. herkes yüklesin, dünya daha güzel bir yer olsun.
hesabın var mı? giriş yap